Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyezik a véleményünk? Szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyezik a véleményünk? Szakítottam a barátommal, mert kezet emelt rám és voltak nők is az életében, most békülni akar erőteljesen, de én úgy gondolom, h a vér nem válik vízzé és kutyából nem lesz szalonna, szerintetek is?

Figyelt kérdés
ha egyszer megtette megteszi máskor is
2015. ápr. 24. 23:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Én már az első ilyennél úgy lapátra tettem volna, hogy azt is elfelejtem, hogy létezett.
2015. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az exemmel sr tudok megbékélni azóta, hogy megütött. Szóval szerintem egyezik a véleményünk.
2015. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
Úgyis ki fogsz vele békülni,te olyasfajta nő lehetsz aki szereti ha verik.Bármibe fogadni mernék hogy holnap este már megint téged fog k..rni mert visszafogadod
2015. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Én húznám még az agyát egy darabig, felmérném hogy mennyire komolyan gondolja, és mennyire küzd a bocsánatodért. Ha látod rajta, hogy tényleg megbánta, adhatsz neki egy második esélyt, de ez legyen az utolsó is.
2015. ápr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Én húznám még az agyát egy darabig, felmérném hogy mennyire komolyan gondolja, és mennyire küzd a bocsánatodért. Ha látod rajta, hogy tényleg megbánta, adhatsz neki egy második esélyt, de ez legyen az utolsó is."


Szánalmas vagy, tudod?!!

2015. ápr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Fish1 ***** válasza:
100%

Ugyanúgy meg fogja tenni, mert ha kibékülsz vele, akkor azt fogja látni, hogy nincs következménye a dolognak, és azt fogja gondolni, hogy simán megteheti újra, úgyse történik semmi.

Ha más nők is voltak az életében, akkor egyrészt nem szeret és nem tisztel téged, másrészt gyáva, mert nem mer kilépni a kapcsolatból, ha már másik nője van.

Ne hagyd magad megalázni, mert kapcarongyként fog kezelni.

2015. ápr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Attis7777 válasza:
Simán belefér egy rendőrségi feljelentés is, egyébként ne békülj(mint pasi mondom)
2015. ápr. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Térden csusztál elötte az ujabb körért?
2019. márc. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!