Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire rövid pórázon vagyok tartva?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, eddig sülve-főve együtt voltunk, néha külön haverozgattunk, ha össze voltunk veszve. Anno még ő sírt azért, hogy több teret akar(mégis, ha nemet mondtam arra, hogy elmenjek vele a haverjaival, hisztizett...). Most nekem lenne szükségem egy kis szabad térre, el akarok menni bulizni a barátnőkkel, kicsit ki akarok szabadulni, saját körömmel lenni.

De ez neki egyáltalán nem tetszik. Múltkor is kivágta a balhét, mert elmentem a barátnőmhöz.

Már a ruházatomat is megszólja, ha egy trikót veszek fel, amiből esetleg kilóg icipicit a dekoltázs, már hiszti van... Ha valaki megdicsér, akkor is nekemront, hogy rib..c vagyok. Amikor előreengedett engem egy férfi az ajtónál és illedelmesen megköszöntem, akkor is nekem rontott, hogy "mi volt ez a hangsúly?!".

Tudniillik, én alapból kedves, illedelmes vagyok minden emberrel... Ő meg ezt akarja kiölni belőlem kb. "Ne nézz rá, ne nézz arra, most mit nézted meg azt a pasit? Ne vedd fel ezt, meg azt, meg amazt, mert meg fognak bámulni."

Kezd elegem lenni belőle, pedig alapból egy iszonyat szeretetreméltó ember, udvarias, udvarol, meg bókol, akárcsak az elején, és mindent megad nekem, kivéve a kis szabadságomat.

Az elején még nem volt baj, észre se vettem, hogy mi lesz itt.

Mit tegyek? Akárhogy próbálok beszélni a fejével, nem megy, csak a lázadozás marad, hogy én már csak azért is felveszem ezt meg azt, de akkor meg hiszti.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. ápr. 27. 00:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

uhh, nekem is volt egy hasonló barátom, most már szerencsére ex, bár ilyen durva nem volt, de hasonlókat átéltem. csak azt tudom javasolni, hogy lépj ki a kapcsolatból, mert ez nem egészséges vagy normális.

20L

2015. ápr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem kell vele beszélni, egy szót sem, hagyd ott AZONNAL, mielőtt beállsz a bántalmazott nők sorába.


Hízelegjen, kedveskedjen, szrni rá, és lépni. De, ha vele maradsz, akkor ne hisztizz majd, hogy bezár, megver, stb., mert onnantól kezdve így jártál.

2015. ápr. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Nem, ez nem normális. Probléma a sráccal van. Én is életem első barátnőjével egy idő után ilyen voltam. Tök féltékeny voltam mindenkire és rettenetesen zavart, hogy csinosan öltözik a hétköznapokban, mert sok srác megnézte. Igazából a helyzet szinte teljesen olyan volt, mint neked kérdező, csak a másik oldalról! :)


Nálam az volt a gond, hogy életem fő boldogság forrása a lány volt. Igazából nem volt életem rajta kívül. Rettenetesen fontos volt számomra, gyakorlatilag függtem tőle. Na most képzelheted, ha valakitől, valamitől gyakorlatilag függsz, akkor félsz, hogy elveszted. Az agresszió is ebből fakad.


Természetesen egy idő után szakított velem a lány, teljesen érthető módon (ennyi év távlatából).


Ebből úgy lehet kijönni a srác részéről, ha valami kreatív dolog, munka, hobbi, edzés, bármi ilyesmi iránt elkezd szenvedélyesen lelkesedni. Elkezd az ember nyitottabb, barátságosabb lenni mindenkivel. Lesz saját élete. A lány nem lehet egy férfi boldogságának kizárólagos forrása.


Ha ezek megvannak, akkor automatán jönnek azok a dolgok, hogy nem érdekel, hogy a barátnőm éppen mit vesz fel hétköznapokra, vagy mosolyog bármelyik pasira, mert az előreengedte valahol. Egy ilyen férfi iránt úgy is annyira oda van a barátnője, hogy nem csalná meg.

2015. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Lelki erőszak

Alapvető érzelmi igények és szükségletek megtagadása, barátoktól, munkától, családtól, kedvenc foglalatosságoktól való elszigetelés vagy eltiltás, féltékenység, nő önbizalmának módszeres lerombolása, elzárkózás a problémák közös megbeszélésétől, nő állandó hibáztatása, értéktárgyainak összetörése, tárgyak összetörése/dobálása/csapkodása, fegyverrel való fenyegetőzés, félelmet keltő viselkedés (dühödt nézés, üvöltés), támadó faggatózás, életveszélyes/ijesztő autóvezetés, telefon és egyéb kommunikációs csatornák lezárása, telefonon való állandó ellenőrzés, nő zsebeinek/táskájának átkutatása"

[link]

2015. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem normális, ne pazarold el a legszebb éveidet egy ilyen idi.ótára:(( Nem hiszem, hogy biztonságban vagy mellette.
2015. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!