Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy fiúnak sem? L/22

Figyelt kérdés
Volt már 4 kapcsolatom, de egyik sem volt komoly, csak 1-2 hónapig tartottak. Általában mindig velem szakítottak, de volt olyan amikor én. A szakítás okait nem tudom. Az egyik fiú azt mondta hogy túl jó vagyok hozzá. Habár szerettem volna de egy fiúval sem volt még szexuális kapcsolatom. Csendes, visszahúzódó vagyok, talán ez sem tetszik a fiúknak. De mostanában még itthonról se nagyon mozdulok ki, ha nem muszáj. Most egyelőre nincs munkahelyem. Fogalmam sincs hol ismerkedhetnék.
2015. ápr. 27. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Én ismerkednék veled! Egy bemutatkozó és egy fotószükséges rólad privátba!
2015. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj itt. 26/F
2015. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

Kicsit szánalmas dolog ezen agyalni. Élni kell, aztán úgysem maradsz egyedül. Mindenkinek akad majd az életében pár ember, akivel boldog lehet. Vedd észre őket, aztán hajrá! Hirtelen fog jönni az egész. Abban a pillanatban mindent elfelejtesz majd ezzel kapcsolatban. Természetesnek fog tűnni minden és boldog leszel. Akár már ma. ^^

20/F

2015. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Interneten is lehet ismerkedni, akár itt is. Pár beszélgetés után kiderül, hogy az illető leköti-e a figyelmedet, jó társaságot nyújt, vagy inkább érdemes továbbállni.
2015. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos a mai fiatal fiúk többsége (tisztelet a kivételnek) szexet akar minél hamarább! Tehát ha 1-2 hónap után sem kapják meg, akkor keresnek tovább.

Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy elítélendő a magatartásod, mármint, hogy ennyi idő után még nem omolsz a karjaikba! Sőt talán, ha mindenki így tenne és egy kicsit visszafogottabb lenne, akkor még a pasik talán udvarolni is megtanulnának.


Én azt mondom légy türelemmel, mert mindenki megtalálja előbb utób azt a párt, aki megfelel a saját normáinak.

2015. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik valami hiányzik belőled ami számukra fontos. Ezt nem tudom mi.

Lehet a bátorság, a magabiztosság, ész, szellemi érettség, nőiesség, szexualitás, bármi. Ezen neked kell elgondolkodni. Ha 4 esetből már találhatsz egyezést, hogy mi lehet a gond, hogy senki nem gondolkodik veled komolyan. Még azt is el tudom képzelni, hogy a vissza húzodottság és magabiztosság hiánya, de már nem egyet hallottam olyat is, hogy feltételezi, hogy fél évig, évig is várnia kell a szexre, és köszi azt nem.

Ismerkedni pedig lehet neten is, de a személyeset ajánlom. (mondjuk akivel neten megismerkedsz azzal élőben is fogsz találkozni, az úgy is elkerülhetetlen.)

De társaságba járni kell, kimozdulni kell.

Nem ülhetsz otthon várva a sűlt galambit, hogy majd jön egy herceg fehér lovon, aki majd klappol minden szinten, sőt még a szexel is várni fog egy évig is (vagy ameddig húzod).


Egyszóval talajvesztésre tippelnék az esetedben. Tessék kimozdulni az életbe, és tessék élni, nem gubbasztani és várni a csodát :)

2015. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

eddig 9 baratnovel a multban. sejtem mit erezhetsz.

igaz nekem hosszabbak is voltak. (1,2,4 ev)

de az igazi meg nincs meg. es en is erzek ilyet. nekem is mondtak h tul jo vagyok...

ha gondolod beszelgethetunk errol :)

szivesen meghallgatlak, ha kell segitek is ^^

18/f

2015. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7es Ha volt 1éves 2éves és 4éves kapcsolatod is akkor ez ugye 7 év,ami 18-7: 11 Na azért Nee máá....Hol marad a többi 6 xd Vagy több is volt egyszere?

Hülye

2015. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amit 6 os írt mind hasznos fogadd meg, ne legyél nyuszi!
2015. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Interferencia ***** válasza:
Dowd papa leírta a lényeget. Ha csak otthon gubbasztasz, nem fog becsöngetni a szőke herceg.
2015. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!