Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén vajon miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén vajon miért nem kellek egy fiúnak sem?

Figyelt kérdés
Gyakorin nem ismerkedem. Csak nem értem mi lehet a baj velem, és szeretnék megoldást találni. Csendes, szolid, tisztességes lány vagyok. Külsőre se mondanám magamat csúnyának, szerintem átlagos vagyok. Voltak párkapcsolataim, de rövid idő után mindig lapátra tettek. Pedig nem vagyok tapadós, de kedves és megértő vagyok. Vagy bunkóbbnak kellene lennem? Na most kimozdultam járok tanfolyamra, itt sem tetszek egy fiúnak sem, pedig szoktam velük beszélgetni valamikor. Szóval az itthonról való kimozdulás se ér sokat. Normális válaszokat kérek. L/22
2014. dec. 31. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Talán ha nem csak a helyes díszpintyeket vennéd észre, hogy csak azok a rendes pasik, akkor nem lennél egyedül. De hát nő vagy, sajnos így vagy kódolva.
2014. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vesznek észre tipikus. De biztos vagyok lesz olyan aki észre veszi , szereti ezt a női típust.
2014. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 RRR ***** válasza:
100%

amikor leléptek az exek,mivel indokolták??

csak ért valami kritika??

szeretkezés ok??

2014. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Hat sajnos nem vagy szerencses..

Pedig normalis lanynak tunsz..csak sokaknak a meno csajok kellenek..

De fogsz majd te talalni normalis fiut ne aggodj :)

2014. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Túl jó vagyok hozzájuk, ezzel indokolták.
2014. dec. 31. 11:14
 6/21 anonim ***** válasza:
Normális= helyes.
2014. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Fejlessz ki egy markánsabb személyiséget! Legyél kicsit szeszélyes, szélsőségesebb. Tartsd folyamatos bizonytalanságban a férfit. Soha ne add at magad teljesen. Szóval legyél nő.
2014. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Mert valami defekted van, ami neked nem tűnik fel, vagy esetleg mert csak a legjóképűbb pasikat veszed észre.
2014. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A probléma az hogy nem vagy perverz
2014. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azért abból valahogy ki lehetne indulni, hogy mindig azt mondták, hogy túl jó vagy hozzájuk, mert ez mindig kamu. A szakítások előtt nem voltak jelek, amiket észrevettél volna? Mit tudom én, mondjuk amikor beszéltél a kutyádról, eléggé unták; most ne konkrétan erre gondolj, hanem valami hasonló jellegűre.
2014. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!