Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ki szavaz arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ki szavaz arra, hogy ne házasodjunk és ne éljünk együtt nővel?

Figyelt kérdés
Egy férfi kérdése.
2015. ápr. 27. 10:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Búzavető vagy???
2015. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem a melegek szavaznak erre, hanem azok, akik nem szeretnének megfosztva lenni a szabadságuktól. Volt nekem egy kollégám, 52 éves, aki mindig mondta, hogy mennyire örül, hogy nem házasodott meg, így oda megy, ahová akar, akkor kapcsolja be a tévét amikor akarja, utazgathat, koncertekre járhat, zenét hallgathat. Milyen igaza van.
2015. ápr. 27. 12:13
 13/25 anonim ***** válasza:
"Baromi igaza van" nem tudja milyen boldogságot és örömöt ad egy család...
2015. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Milyen nagy boldogság az, amikor ebben az igazán fantasztikus gazdasági helyzetben nem tudsz enni adni a gyerekeidnek, mert kirúgnak a munkahelyedről. Később ha kamasz lesz a gyereked este féltened kell, mert ami az utcákon van az horror.

Micsoda nagy boldogság továbbá ha egy akarnok nő állandóan a sorsodat a kezébe veszi és formál téged az szája íze szerint, mert ki akar forgatni önmagadból.

2015. ápr. 27. 12:33
 15/25 anonim ***** válasza:
Szavazatokból látszik, hogy kb csak nők olvassák a kérdést, nem vitázok.
2015. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egyedül élni se rossz. Kedvedre kufircolsz össze-vissza, utazol, elütöd az időt. Egy ügyeletes nőt meg mindig lehet találni. Nem kötelező legyökerezni, lekötni magad.
2015. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Együtt élünk a párommal.

Utazgatunk, járunk együtt és külön is koncertekre, szórakozni, közös és külön baráti társasággal is időt tölteni.

Akkor ezzel így mi a helyzet?:D

2015. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"oda megy, ahová akar, akkor kapcsolja be a tévét amikor akarja, utazgathat, koncertekre járhat, zenét hallgathat."


Ja, a párom mindezeket megteheti (ahogy amúgy én is), csak közben van akit szerethetünk. :)


Nyilván van, aki magányosan boldog, de sokan szerintem csak nem találtak megfelelő partnert, akivel kb. ugyanolyan szabadon élnek együtt, mint egyedül...

2015. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Ki akarnak mozgatni önmagunkból. A probléma fő forrása, hogy egyáltalán nem szeretek a társaság középpontja lenni, nem iszom alkoholt, nem dohányzom, nincs vagyonom a bankban, saját lakásom, így a nők 95 (lehet még több) százaléka már ki is esett.

Ha még lenne is valaki, akkor gyereket akarna. Ilyen világra gyereket? Az erőszak egyre hatalmasabb méreteket ölt, belekeveredhet a drogfogyasztásba a kortárs csoport hatására amortizálódhat. Félteni kell egyre jobban.

Visszatérve az elejére a volt kapcsolatom azért futott zátonyra, mert nem tudtunk ugyanazon az úton haladni. Azaz én kaptam meg a kritikát, amiért nem iszom alkoholt, nem járunk társaságba. Mit csináljak ha én nem ezt az életformát szeretem? Miközben az a furcsa, hogy az elején mindezeket a tulajdonságokat szerette meg bennem, amelyek később ütközőfelületekké váltak. Sajnos ez van, ilyen a helyzet.

2015. ápr. 27. 23:53
 20/25 anonim ***** válasza:

"A probléma fő forrása, hogy egyáltalán nem szeretek a társaság középpontja lenni, nem iszom alkoholt, nem dohányzom, nincs vagyonom a bankban, saját lakásom, így a nők 95 (lehet még több) százaléka már ki is esett."


Nekem is hasonló a helyzetem, de nem érzem, hogy 95%-ban kiestek volna a nők...alkohol és pia nélkül lehet élni és nem követelmény szerintem a nők nagy részénél, hogy igyál és/vagy dohányozz...a vagyon, hát sok nő igaz a vagyonra utazik, de örülök is, hogy kiestem a potenciális jelöltek listájáról náluk, mert ez kölcsönös...


"Ha még lenne is valaki, akkor gyereket akarna. Ilyen világra gyereket? Az erőszak egyre hatalmasabb méreteket ölt, belekeveredhet a drogfogyasztásba a kortárs csoport hatására amortizálódhat"

Minek mész ki az utcára HA elütHET egy autó???

Minek iszol vizet LEHET, hogy mérgezett...

Ha te nem tudsz gyereket nevelni ne a kortársait okold...


"Visszatérve az elejére a volt kapcsolatom azért futott zátonyra, mert nem tudtunk ugyanazon az úton haladni. Azaz én kaptam meg a kritikát, amiért nem iszom alkoholt, nem járunk társaságba. Mit csináljak ha én nem ezt az életformát szeretem? Miközben az a furcsa, hogy az elején mindezeket a tulajdonságokat szerette meg bennem, amelyek később ütközőfelületekké váltak. Sajnos ez van, ilyen a helyzet."

Akkor a nem megfelelő partnert találtad meg...de attól kereshetsz tovább! Ha veszel egy autót amiben mondjuk elromlik idővel valami és összetöröd akkor többet nem lesz autód? vagy épp egy széria hibásat kifogsz akkor emiatt végleg lemondasz erről az "útról"?

Próbálkozni kell és nem feladni a kudarc után...

De a te életed, te döntesz, ha neked ez így megfelel...légy így boldog :)

2015. ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!