Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ki szavaz arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ki szavaz arra, hogy ne házasodjunk és ne éljünk együtt nővel?

Figyelt kérdés
Egy férfi kérdése.
2015. ápr. 27. 10:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Oké, túl vagy egy csalódáson, de nemár hogy a Földet tapodó kétmilliárd nőről levond egyből a következtetéseket...
2015. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Részben igaza van a huszadik válaszolónak. Néhány dolog.

A fiatalok 80%-át látom ma, hogy bulikban lerészegedve, drogokat használva azt sem tudja merre tar az életben. Ez mind a szülők hibája? A szülő hibája ha tizennégy éves lányok már több férfival éltek nemi életet? Nem inkább arról van szó, hogy le akarnak ilyenkor szakadni a szülőkről? Ha két évig valami nagyon jól működött az furcsa, hogy utána derül ki a más irányba tartás.

Nem minden nőt írtam le, de az tény, hogy eddig akivel megismerkedtem, az mind mást várt el. Például szexualitás közben történő kikötözés, többes szex, nyitott kapcsolat. Szerintetek ezek után mit mondjak?

Másrészt való igaz, amit leírtam, miszerint sok a kötöttség egy kapcsolatban. Nem tudsz szabaddá válni.

2015. ápr. 28. 11:44
 23/25 anonim válasza:

A fiatalok 80%-a? Nem inkább a buliban lévők 80%-ára gondoltál? :)

Nagyon csalódott vagy, én is voltam így, elég hosszú ideig, majd egyszer csak megtaláltam az igazit, akit kerestem. Neked is van ilyen, csak még meg kell találnod. Kitartás, tudom nehéz! De jó úton haladsz, a teljes kiábrándulás alatt találod meg igazán önmagad és aztán jöhet az igazi.

Persze én nő vagyok, lehet, hogy nem számít a válaszom.:)))

2015. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Így legyen. Azért azt nem mondanám, hogy a buliba járók lennének csak ilyenek. Ha elmész egy iskola előtt mit látsz kint az utcán? A fiatalok tömegesen dohányoznak, isznak is. Az még semmi. Előfordul, hogy a folyosón szexuális interakciót létesítenek. Bár amikor mindezt leírom időnként furcsán néznek rám. Lehet csak a társadalom egy szegmensének életvitelébe csöppentem bele, azt tapasztaltam meg.
2015. ápr. 28. 14:47
 25/25 anonim válasza:
23-as vagyok, szerintem most csak ezeket látod meg, mert ez zavar, de ennek is valami oka van. Tanul, fejlődik az ember mindig. És ez jó! :) Minden jót neked!! :) Kívánom, hogy megtaláld azt, aki neked igazán kelleni fog!!
2015. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!