Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A barátom kapott egy lehetőséget, hogy 2hónapra kimegy külföldre, úgy, hogy egyáltalán nem jön haza ezidő alatt. (nagyon meszire).


Ha elvállalná, nekem többszörösen is betenne, tehát nekem szar lenne nagyon is ez a 2 hónap.

Az ő szeme előtt viszont csak a pénz lebeg, nem érdekli, hogy engem nem látna 2 hónapig, és megnehezítené az életem...


2015. ápr. 27. 18:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nem érdekli, hogy ne láthat 2 hónapig? Biztos vagyok benne, hogy neki nehezebb mert annak ellenére is kimegy, hogy Te ilyen butaságokat beszélsz. Nagyon megkönnyítenéd az ő dolgát is ha annyit mondanál neki, hogy " itt foglak várni" ,hidd el. Nem jókedvében megy ki dolgozni és 2 hónap tényleg kibírható de persze Te nyilván csak a saját szemszögedből nézed a dolgokat...
2015. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
istenem mintha 20 évet írtál volna, 2 hónapról van szó azt ki lehet bírni
2015. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2 hónap? az elég kevés. Meg azért gondolnod kéne RÁ is nem csak magadra, ha ez neki nagy lehetőség nehogy el szalassza miattad, mert hogy neked sok 2 hónap. Valaki fél évig nem látja a párját és mégis megvannak.
2015. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én biztatnám, hogy ne szalassza el a lehetőséget, és szurkolnék neki, még akkor is, ha olyan messzire menne, ahol sem internet, se telefon, se levél nem létezik, és ha két hónap miatt haldokolnék, azt is megkérdezném magamtól, én miért nem szeretem annyira, hogy vele menjek.
2015. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítanék, 2 hónap és újra velem lehet. Megérteném és elfogadnám a döntését.
2015. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem értem ez miben nehezítené meg az életed. 2 hónap nem sok idő.
2015. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

De nem csóró, hogy muszáj legyen kimennie.

És mit tennétek, ha ezidő alatt konkrétan nem tudnátok hova menni, mert ahol eddig voltunk, ott nem lehetnék 2hónapig, és egyedül kéne nevelni egy gyereket, miközben dolgozni is kéne..közben ő elég sok időt szórakozással töltene???

na ugye, így már másképp néz ki a történet?

2015. ápr. 27. 21:07
 18/18 anonim ***** válasza:
Nyilván ha nem csóró, akkor a 2 hónap alatt anyagilag támogatna. A gyerek menne bölcsibe, óvodába (gondolom eddig is ott volt ameddig dolgoztál), te meg dolgozhatsz ugyanúgy tovább, mint eddig. Azt nem értem miért nem maradhatsz ott 2 hónapig ahol eddig voltál, de akkor én a helyedben keresnék másik albérletet. Ha szakítasz vele, azzal sem leszel jobb helyzetben. Vagy gondolod gyorsan találsz valakit aki eltart a gyerekeddel együtt?
2015. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!