Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiakadtam, jogosan?

Figyelt kérdés
Barátommal 5hónapja vagyunk együtt. 140kmerre lakik tőlem,de minden 2. vagy 3. hétvégén lejön hozzám. Még tanul,így az anyukájától kér pénzt. Kedves velem,ölelget,mindenhogy tetszek neki,ilyen téren semmi baj... Csak én túl féltékeny vagyok... 2 okból... 1: régen mindig átb.sztak... 2. kevés az önbizalmam.... és van egy csaj osztálytársa aki még előttem bejött neki... de a csajnak a barátom nem.... na mindegy,az a lényeg,hogy megláttam hogy a csaj neki nyafogott hogy "aj sztem én olyan ronda vagyok az osztályban.." erre a barátom azt irta neki h: "nem igaz te vagy a legszebb" és én erre nagyon kiakadtam...ha azt írja h nem igaz mert szép vagy arra még aztmondom oké,de így hogy azt irta h legszebb..olyan fura... am sok szép lány van az osztályába... ezt mondtam barátomnak h zavar ő meg elkezdett sírni hogy csak kedves akart lenni,meg hogy engem szeret stb... Jogosan akadtam ki?Mit kezdjek magammal hogy ne legyek ilyen féltékeny? Az a baj hogy őt jobban szeretem saját magamnál,és ha elhagyna belebolondulnék... És magamat kéne megszeretni...Bocsi ez így tudom eléggé sok,csak annyira magam alatt vagyok...Köszönöm előre a válaszokat :)
2015. ápr. 27. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs ló jó lesz a teknőc is.
2015. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy értsem?
2015. ápr. 27. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
2: Te vagy a teknőc te kis csacsi.
2015. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hat ahogy leirtad eleg gyanus a fiu viselkedese de te ismered ot igazan. De annyit en is irhatok hogy szerintem jogosan akadtal ki
2015. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jogos. A kapcsolat a bizalomra kell, hogy épüljön. Ha nem bízik meg benne akkor mi értelme? Ha meg hazudik akkor egyszer úgy is kiderül.
2015. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se hidd el, hogy te vagy az idegbeteg. Nem te fakadtál sírva tüntetően egy egyszerű kérdés miatt.
2015. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó úton jársz, elhagyjon.

Ha megcsípi egy szúnyog akkor is verd ki a balhét légyszives ezzel igazán éreztetve mennyire is szereted...

-.-"""""""""""""""""""""""""""""""""

"ha azt írja h nem igaz mert szép vagy arra még aztmondom oké,de így hogy azt irta h legszebb"

Ez annyira logikus, mint meginni egy sört ha elraboltak.

Mi a különbség a kettő között???

Legszebb az osztályban. Tény. Miért ne írja??????

Inkább örlüj, jó lelkü pasid van.

Amíg még van... Szánalmas balhere.

2015. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szedáld le magad a pi***a azt minden jó lesz.
2015. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel régebben bejött neki a csaj, szerintem jogosan vagy féltékeny. Viszont másképp kéne ezt előadnod.

Pl. mondhatnád neki, hogy ne engedje, hogy kihasználja ez a nő. Vannak olyan lányok, akinek nagyon jólesik az imádat, de cserébe még a kisujjukat sem nyújtják. Pláne, hogy a lány tudja, hogy most már van neki barátnője. Hát persze, hogy visszajelzést keres, hogy nem vesztette el a hódolóját. Én azért kulturáltan megbeszélném a sráccal, hogy a saját önbecsülése érdekében is kicsit hidegebben kéne viselkednie a lánnyal. Ne gondolja már, hogy egyet csettint, és ő meg ugrik.

2015. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!