Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontom el mindig? L

Figyelt kérdés

Akárhány kapcsolatom volt eddig, a vége mindig csak érzelmi és/vagy anyagi lehúzás lett a pasi részéről, még az exükkel, következő csajukkal nem csinálták ezt.

Eleinte eldicsekszi mind, hogy az exe milyen hisztis liba volt, mennyi pénzzel húzta le őket, meg hasonlók.

Én nem vagyok se hisztis, se anyagias, nem érdekel más pénze.

Ennek ellenére mégis engem ütnek meg ok nélkül, próbálják lenyúlni a keresetem, és sírják vissza az exüket, mert hogy az olyan rendes nő volt.


Mi a fenét rontok el, azon kívül, hogy hülyékkel jövök össze?


21L


2015. ápr. 28. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy eleve az a típusú nő vagy, aki szereti kinyalni a pasik s"ggét. Ami önmagában még nem baj, az a jó, ha KÖLCSÖNÖSEN adok-kapok van, de jellemzően te nem kapsz annyit, és neked ez is nem is probléma. A legfőbb gond azonban, hogy ennek oka van, egyszerűen olyan pasikkal jössz össze, akik ezt nem értékelik. Szereted, ha a pasi az úr, csak éppen nem tudod megkülönböztetni a férfit a k"csögtől.
2015. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Folyt: De nem kell aggódni, mindenki tanul a hibáiból, az első lépés hozzá, hogy felismerjük a hibát.
2015. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
HÜLYÉKKEL JÖSSZ ÖSSZE. Problem Solved :)
2015. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Így ismeretlenül nehéz véleményt alkotni.

De minden pasi hisztis , és semmi sem jó nekünk se. Saját magamból kiindulva mindig utólag veszem észre mennyi szeretetet , törődést és kedves gesztust kaptam és h milyen jó volt hozzám. Sajnos .....

Anyagiasra nem tudok mit mondani túlságosan jószívű vagy és szeretsz örömet okozni azzal ha adhatsz és vannak akik ezzel visszaélnek ahogy a szereteteddel is ..... Szomorù ezt hallani , de fel a fejjel vannak bizony még rendes pasik is akik majd boldoggá tesznek és felemelnek nem belédrùgnak ;)

2015. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kell a tipikus páwa-macsó adidas gengszterekkel összejönni ennyi. :)
2015. ápr. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
rosszul választasz igen! másfelé kéne nézelődni más környék vagy helyszín.
2015. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!