Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igazam van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van, vagy tényleg túl anyáskodó vagyok?

Figyelt kérdés

A barátomnak eltört a lába, meg most amúgy is beteg, hetek óta ápolom, segítek neki mindenbe, és eddig nem tűnt úgy hogy ez zavarná, meg amúgy is ha tetszik neki ha nem törött lábbal nem mászkálhat össze vissza muszáj neki segítenem. Mostmár kezd jobban lenni elvileg pár nap és kap járógipszet, de a fekvő gipsz-el is tud már mászkálni, hiába szólok rá hogy az azért van hogy pihenjen és lehet hogy most nem fáj neki attól még nem gyógyult meg teljesen. Most meg igy este kitalálta hogy elmegy az egyik haverjához, aki a város másik felén lakik (Pestről van szó). Jól lecsesztem hogy nehogy igy kimenjen, bármi történhet, tök felelőtlen. Aztán majd ha lesz valami a lábával akkor nézhet. Tök ideges lett rám, és mondta hogy száljak már le róla, aztán elment, így begipszelt lábbal.

20/L


2015. ápr. 29. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Legalább törődsz vele.. :) Nem kellett volna így lekiabalni teged... Mondhatta volna normalisabban is hogy nem kell mar ennyire vigyazni :)
2015. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nem vagy az (legalabbis az en velemenyem szerint)... Nem akarod hogy baja essen... Ez nagyon szimpatikus.
2015. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább ő gyerekes.
2015. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!