Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom vissza jöjjön és adjon még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Próbálok rövid lenni.A párommal 1 év és 4 hónapot jártunk. Én 4 hónap után beszélgettem egy fiúval, akitől a párom tartott , hogy nehogy megcsaljam, persze sosem tettem volna ilyet. Lehet, hogy még nekem sem voltak komolyak az érzéseim a párom iránt.Idáig még ez nem történt meg minden szép és álomszerű volt.Mai napig ezt vágja hozzám. És az 1 év neki ha szenvedés volt velem, akkor nekem mi volt? teszem fel magamnak sokszor a kérdést. Nem voltak barátaim, nem mentem az 1 év alatt sehova, ha valahova mentem is mindig veszekedett velem. Már néha hazudnom kellett ha a barátnőm elhívott kávézni vagy, ha elmentem vásárolni a barátnőmmel azt kellett mondanom, hogy magam megyek , mert nem szerette a barátnőm.És én mindent tűrtem.Azt is ahogy velem beszélt néha, a barátnőm mondta,hogy nem vagyok normális, hogy ezt tűröm... De én szerettem néha már elnyomtam az érzést, hogy ne fájjon... És 1 év után elmentem a barátnőmmel 3 napra külföldre. Ezen is jól összevesztünk...Aztán csak kaptam a durva üziket, még ott voltam, hogy neki van más ,ő velem befejezte stb. hazajöttem beszéltünk akkor is csak a szart kaptam, elmentem hozzá akkor oké volt mindig minden, de ezek után már nem mondta többet, hogy szeret, kevesebbet írt mindha kicserélték volna, imádott szeretett, csak féltékeny volt betegesen.... És utoljára elmentem, hogy beszéljek vele , és hogy kezdjük tiszta lappal, és csak alázott élveszte,hogy vissza ad mindent... Ő mindig azt hajtotta ami akkor történt, hogy én beszéltem valakivel és nem mutattam meg, hogy mit.... viszont 18 km van köztünk minden áldott nap beszéltünk a nap 24 órájában ... ebbe a 3 hétbe mindenhova elment úgy , hogy én nem tudtam.... 3 napja nem beszéltünk. Campol a barátaival... és nekem fáj mert terveztük,hogy e hónap végén elmegyünk németbe lakni, meg ,hogy soha nem hagy el meg minden... Pont tőle nem vártam ezt. Hihetetlen számomra mindenki számára az. Nálla van még pár cuccom, amiért el kell majd mennem... és ha elmegyek szeretném ha kibékülnénk... Nem igaz, hogy már nem kellek neki, csak vissza adja azt ami neki fájt mert tudja, hogy én most szenvedek mint akkor ő és most , hogy elment nélkülem campolni ezt is azért , hogy tudjam meg mikor elmentem a külföldre ő mit érzett...És nem írtam neki 3 napja ...Remélem ha fontos vagyok neki akkor keres. Szeretném a véleményeteket kérni, hogy mit tudnék tenni, hogy ez jó irányba rendeződjön? Van e még ennek értelme , vagy részéről ez egy kis dacolás? 21/L
2015. máj. 2. 10:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ne értsetek férre nem egy év után beszélgettem valakivel, hanem még az elején a kapcsolatnak.
2015. máj. 2. 10:28
 2/4 Evergrey ***** válasza:
100%
Ennek már nagyon régóta nincs értelme. Legalábbis a leírtak alapján ez egy elég defektes, egyoldalú kapcsolat, ami csak egyre jobban tönkre fog tenni.
2015. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja. De szerintem ha ő nem a múltal törődne akkor minden rendben lenne , csak nem tudja feledni. Viszont azthiszem ha kibékülünk nekem is lesz mit....A baj a feltékenység szerintem. Ő engem vádol, de neki is van hibája bőven.
2015. máj. 2. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szarból nem lehet várat építeni.Ebből sosem lesz jó kapcsolat.Mindkettőtöknek fel kéne nőnie egy komoly kapcsolathoz egyébként.Szóval inkább hagyjátok egymást szerintem.
2015. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!