Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért híznak el házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért híznak el házasság után?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm meg barátom házasodott már meg, akiket ismertem már a menyegzőjük előtt, akárcsak a barátnőjüket. A legtöbbjük átlagos testalkatú csaj volt, némelyikük kifejezetten vékony, de az esküvői fotójukat összevetve a mostani külsejükkel, hát mit ne mondjak... körülbelül 7-8 nőről van szó, akik közül csak egy szült eddig, szóval ne fogja senki a terhességre, de valami elképesztő mennyire elengedték magukat. Nem mondom, hogy mindenikek kötelessége állandóan edzeni, de mégis hogy lehetséges ez? Ez nem csak a környezetemben van így, a közvetlen rokonságomtól elkezdve egészen távoli ismerősökig ezt tapasztalom. Anyám is egy tiptop lányka volt az esküvőjén, aztán puff, a rá egykét évre készült képeken már tökre dagadt volt, pedig én csak a házasságuk 3. évében születtem első gyerekként. A nagynénémnél dettó, a barátom anyjánál is, a munkatáraim feleségeinél is, alig tudok kivételeket mondani. A férfiaknál is van változás, de távolról sem annyira látványos, legfeljebb a szakáll meg a slamposabb öltözködés jön elő náluk, illetve párnál a kopaszodás, de olyan látványosan nem híznak el, mint a nők.

2015. máj. 4. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elengedik magukat
2015. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
rám nem igaz, most akkor mi van...
2015. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkire igaz.
2015. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mo-on eleve rengeteg az elhízott, túlsúlyos ember (az eu-ban az élen állunk), és a kor előrehaladtával a fiatalon még vékony csajok is egyre dagadtabbak lesznek. Főleg egy házasságban, ahol már páholyban érezhetik magukat. Az ok: lustaság, elkényelmesedés, igénytelenség, rossz táplálkozás, minimális vagy zéró sportolás. Amúgy férfiak is elég csúnyán el tudnak hízni, az átlag náluk is túlsúlyos...
2015. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

A pasik miért eresztenek sörpocakot és mászkálnak 4 napos borostával, zsíros hajjal?

Igénytelenségből. Ennek oka, hogy már "nincsen tétje" a "húspiacon", már nem olyan férfinak/nőnek érzékelik magukat aki szeretne tetszeni a másik nemnek.

Ők már "csak" férj/feleség.


És közel sem mindenkire igaz tényleg :)

2015. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35-40 év felett 70 % duci vagy kövér a nőknél.ź
2015. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt a kor előrehaladtával alapból könnyebben rakódik a nőkre a plusz kiló.

kb. 30 éves koromig egyszerűen nem tudtam hízni, bármit is csináltam, bármennyit zabáltam, most már arra kell vigyáznom, hogy el ne hízzak.


Másrészt általában megváltozik az élete. Egyedülállóként könnyebb vigyázni az alakra. Mint tudjuk az, ha valaki mondjuk napi egy órát tornázgat, attól még nem fogja a súlyát tartani, ha valaki hízásra hajlamos, diétáznia kell.

Egyedülállóként ez könnyebb, elkészíti az ember magának a kis könnyű kajáját, de nehezebb, ha a családnak rántott hús, csülök, lángos, fánk, meg hasonlók kellenek (még mindig kevés férfi vágyik ebédnek egy könnyű kis salátára). Kevés nő, akinek van ideje, energiája, sőt lelki ereje, hogy akkor ő emellett magának diétás kaját főzzön és nézze, ahogy a család eszi a jó kis szaftos pörköltet nokedlivel. Lehet persze azt csinálni, hogy ezekből nagyon keveset eszünk, de akkor állandóan éhesek vagyunk.

Meg sokszor még millió egy problémája van, dolgozik 8-12 órákat a munkahelyén, otthon is ott a házimunka, elég egyféle kaját elkészíteni, így ha valakinek nem elsőrendű az, hogy vigyázzon az alakjára, hajlamos nem foglalkozni vele.


Amúgy nem tudom, te hol élsz, mert a férfiaknál is van változás, ők is híznak. Szinte mind kivétel nélkül, aki nem genetikailag képtelen a hízásra. Én annyi pocakos középkorú férfit látok, hogy csak na. Ne mondd, hogy te nem, mert azt azért nem hiszem. :)

Persze vannak családok, ahol olyan egészségesen élnek, olyan ételeket esznek, hogy senki nem hízik meg.


Egyszóval azt tudnám mondani, hogy a legtöbbször a megváltozott körülmények, életmód miatt.

Nem feltétlenül ellustulás ez, lehet, hogy sokat előtte sem tett az alakjáért.

2015. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet még egy ok, igaz nem mindenkinél, ha fogamzásgátlót szed. Igaz, természetesen maga a tabletta nem hizlal, de hat azért a hormonrendszerre és nekem például nagyon étvágyat csinál, állandóan éhes voltam tőle.


Olyat is hallottam egy ismerősömtől, hogy ha marad maradék, sajnálja kidobni ha már megfőzte és inkább megeszi, még ha már nem is igazán éhes. Mondjuk hosszútávon ez sem fogyásbarát.


Az ellustulást írták többen, az is közrejátszik sokaknál én biztos vagyok benne. De mindenkinél erre fogni nem lehet. Azért akiket ismerek tényleg sokan olyan napi 10 óra fizikai munkát dolgoznak, mellette napszám ha van (címerezés, paprikázás stb.) aztán a bevásárlás, a házimunka, itt szinte mindenkinek van kertje, állatok minden, na, akkor még azt is rendezni, még ha segít is a férjük, de rendszerint ők is dolgozni vannak majdnem egész nap... szóval azért ellustulni olyan borzalmasan nem is tudnának, mégis híztak.


Meg van olyan, aki nem is érzi olyan fontosnak, hogy megtartsa a lányos alakját.

2015. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En a kivetel vagyok, rendszeresen mozgok, lejarok a gym-be a ferjem....haaaaat amikor osszehazasodtunk 95 kg volt, most 104:-)))


En 55 voltam es most is annyi vagyok. Sztem a nok zome azert hizik el mert nincs motivaciojuk hiszen mar megkaptak azt akit akarnak es azt hiszik h a hazassag valami kobe vesett valami, ami orokke tart es belefer a koros elhizas is.


Van aki tul sokat dolgozik...de valojaban kifogas mindig van:-)En is sokat dolgozom es oszinten....utalok lejarni, de hiu vagyok:-)A ferjemnek is emlitettem h jojjon en velem de mindig galal valami urugyet, azert nem adom fel, hatha most:-)

Laz h most lepontoznak az teljesen egyertelmu:-))))))

2015. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó, de azt azért senki ne mondja nekem, hogy aki semmit nem csinált, nem sportolt, nem diétázott, fiatalon mégis vékony volt, később szintén nem csinál semmit, nem sportol, nem diétázik és kövérebb lett, az régebben azért volt sovány, mert motivált volt, aztán meg azért nem, mert nem motivált, mert tényleg körberöhögöm. :D


Egyébként tényleg van olyan, aki csak addig diétázik sportol ezerrel, amíg nem lesz kapcsolata. De sokan sem előtte, sem utána nem foglalkoztak ilyesmivel, mégis híznak idővel.

2015. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!