Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért híznak el házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért híznak el házasság után?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm meg barátom házasodott már meg, akiket ismertem már a menyegzőjük előtt, akárcsak a barátnőjüket. A legtöbbjük átlagos testalkatú csaj volt, némelyikük kifejezetten vékony, de az esküvői fotójukat összevetve a mostani külsejükkel, hát mit ne mondjak... körülbelül 7-8 nőről van szó, akik közül csak egy szült eddig, szóval ne fogja senki a terhességre, de valami elképesztő mennyire elengedték magukat. Nem mondom, hogy mindenikek kötelessége állandóan edzeni, de mégis hogy lehetséges ez? Ez nem csak a környezetemben van így, a közvetlen rokonságomtól elkezdve egészen távoli ismerősökig ezt tapasztalom. Anyám is egy tiptop lányka volt az esküvőjén, aztán puff, a rá egykét évre készült képeken már tökre dagadt volt, pedig én csak a házasságuk 3. évében születtem első gyerekként. A nagynénémnél dettó, a barátom anyjánál is, a munkatáraim feleségeinél is, alig tudok kivételeket mondani. A férfiaknál is van változás, de távolról sem annyira látványos, legfeljebb a szakáll meg a slamposabb öltözködés jön elő náluk, illetve párnál a kopaszodás, de olyan látványosan nem híznak el, mint a nők.

2015. máj. 4. 15:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztalom, idővel többet kell tenni a jó alakért, ami fiatalon sokszor természetes... Legalábbis magamból kiindulva.
2015. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elkényelmesednek. Meg többet esznek az emberek valamiért.
2015. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!