Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ronda igénytelen, kövér, férfiaknak szép barátnőjük van?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 15:19
1 2 3
 21/29 Mi közöd Tőle ***** válasza:
63%

Kérdező, amíg így állsz az emberekhez és ilyen végletekig frusztrált vagy, addig nem lesz barátnőd, sajnálom.


" csúnya, igénytelenség, kövér, aljasság, csúszómászó, féreg, patkány, parazita "


Nem tudom melyik bolygón laksz. Én ha megyek végig az utcán sok embert látok, többnyire egymáshoz illőeket. Korban, súlyban, talán életfelfogásban is. Természetesen vannak olyanok, akik közt van eltérés, mondjuk súlyban. Ha mondjuk dagadt a pasi, akkor az biztos, hogy ad magára. Rendesen tisztálkodik, jól öltözködik. Legalábbis, hogy ennek a kritériumnak eleget tegyen (szép barátnője legyen).


Most térjünk rá az anyagi helyzetére. Én még nem láttam olyan dagadt csávót, aki lóvés volt, hogy igénytelen lenne a külseje. Ha te ismersz ilyet, akkor mutass be egynek! Majd adok neki pénzért stílustanácsokat!


Szomorú, hogy eszedbe nem jut, hogy egy ilyen férfinak is lehet brutál jó kisugárzása, dumája, személyisége. Természetesen hátránnyal indul a kövéreket nem szerető csajoknál. De mondjuk ezen továbblép. Rengeteg az olyan szép, igényes nő, akinek bejönnek a kövérek.

2015. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nekem volt kövér barátom, gyakorlatilag én tartottam el, neki munkája sem volt.

Vannak férfiak, akiknek tudnak hódítani az egyéniségükkel, a szövegükkel, a viselkedésükkel, akik értenek a nők nyelvén.

Sajnálom, hogy ki kell ábrándítanom azokat, akik azt hiszik, hogy mindenki olyan szerencsétlen, hogy ha nincs sok pénze, vagy adoniszi alkata, akkor nem tud nőt szerezni. Nagyon-nagyon sajnálom, fiúk! :)

2015. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Én is tudom hogy több dolog szerepet játszik a hódításban. Egyéniség, pénz, testalkat. Hidd el nem mondtál semmi újat. Mindemellett be kell ismernünk azt hogy egy prűd látszat tökéletes társadalomban élünk, amiben még dühös sem lehet az ember.
2015. máj. 6. 19:13
 24/29 anonim ***** válasza:
Ejnye, ezt miért kellet kiírni? Még a végén megjön az önbizalmam, és ronda-kövér srácként nekiállok ismerkedni/udvarolni..
2015. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Jó de vagy szöveged vagy pénzed legyen. Vagy egyszerre a kettő. Ha sportolsz az is jó. Még az egészségednek is jót tesz.
2015. máj. 7. 23:28
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy szöveg, elég ha beszélgetni tudsz...
2015. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
ja igaz
2015. máj. 11. 09:04
 28/29 anonim ***** válasza:
Jó, és akkor a jóképű, szexi, kisportolt, helyes pasik miért járnak totál átlagos, "szürke kisegér" jellegű, vagy épp még az átlagosnál is csúnyácskább lányokkal? Biztosan a lányok pénze miatt, ugye? Vagy... ó, ne, talán csak nem a személyiségük miatt? Uram atyám, hogy mik elő nem fordulnak?! o.O
2015. júl. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi legyen minél nagyobb (azért van egy határ). Meg amúgy is tök izgató, ha egy "ronda" (nem igénytelen) "kövér" férfi egy jó nővel ... :D
2015. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!