Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a belső érték?

Figyelt kérdés

Jó pár éve ezt hallgatom a nőktől, hogy nekik nem fontos a pénz, meg az anyagi javak, hanem csak a "Belső érték".

Ettől függetlenül minden olyan embernek, aki kőgazdag, szépsége kinézete ezt nem támasztja alá, de bomba nője van. Ezekre az emberekre ragadnak a nők.

Miért pont rájuk?

Miért akarják elhitetni ezt a mesét a nők a magunkfajtákkal vagy magukkal?


2015. máj. 6. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy ezt nem azoktól a nőktől hallod akik a kőgazdag pasikra ragadnak?
2015. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Őszintén, minden nőtől ezt hallom. Akiknek nincs gazdag pasijuk, azokat megértem, hogy ezt mondják(nyugtatva magukat), de azt már senki sem tudja megmondani, hogy mi is az a belső érték.
2015. máj. 6. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
A májad árára gondolnak. Lehet kicsit már elittad, és úgy lemegy az ára
2015. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pacemaker.
2015. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azok az erteket amik igazi noket vonzanak igazi ferfiakban :D

Kedvesseg , figyelmesseg, romantika, intelligencia, es humor.

2015. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ismerek több nőt, aki nem rejti véka alá, hogy neki számít az anyagi biztonság is, sőt a jó anyagi helyzet. Vannak ilyenek, de egyáltalán nem annyian, amennyit írnak az elkeseredett kisfiúk. Az inkább mese habbal.


A külső már több embernek (ugyanúgy nőnek, mint férfinak) számít. Hogy milyen mértékben, már egyéni kérdés. Vannak, akiknek konkrét elvárásaik vannak, akiknek magas a mérce, vannak, akiknek elég ha valami megfogja a másiknak és vannak akik valóban tudnak vonzódni a belső "értékek" alapján is a másikhoz, még ha külsőre nem is olyan kiemelkedő az illető.


A belső értékek helyett én inkább tulajdonságokat mondanék, mert nem biztos, hogy mindenkinek érték az, ami nekem.

Például ilyenek nálam a magabiztosság, talpraesettség, határozottság, humorérzék, szenvedélyesség, lazaság, gyengédség, hűség, ragaszkodás, gondoskodás, érzelmesség, megbízhatóság.

2015. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szerveid.
2015. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez:

[link]

2015. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"A külső már több embernek (ugyanúgy nőnek, mint férfinak) számít. Hogy milyen mértékben, már egyéni kérdés. Vannak, akiknek konkrét elvárásaik vannak, akiknek magas a mérce, vannak, akiknek elég ha valami megfogja a másiknak és vannak akik valóban tudnak vonzódni a belső "értékek" alapján is a másikhoz, még ha külsőre nem is olyan kiemelkedő az illető."


A csóringereknek nincs túl nagy lehetőségük az öltözködésre fordítsanak nagy összegeket és mint tudjuk ezt elég nehéz olcsón menő ruhákra fordítani.

Van még az az egyruhás réteg, akinek van egy menő ruhája azt kifújt. Aztán amikor hazaviszi a csajt, az meg menekül a csóróság látványától rögtön.

De jó a meglátásod, ezt értékelem.

2015. máj. 6. 17:31
 10/11 A kérdező kommentje:

Bakker melyik a Linda? Ruhában meg sem ismerem.

Na erre tetszettem gondolni. Ott a pöttyös labda.

2015. máj. 6. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!