Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetnék egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetnék egy 15 éves lánnyal mindenféle utálkozó és lenéző megjegyzések nélkül?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista fiú vagyok.

Már régebb óta ismerem ezt a lányt. Régen is kedveltem, de akkor még csak úgy voltam vele, hogy kedves, mivel alig beszéltünk.

Amióta viszont középsuliba jár, minden nap találkozunk és beszélgetünk a buszon. Nagyon humoros lány egyébként, viszont még elég baba arca van.

Úgy érzem beleszerettem.


Szerintetek összejöhetnék vele úgy, hogy senki ne szóljon be nekünk?

/Itt az oldalon is olvastam már, hogy beteges ilyen korban ilyen "nagy" korkülönbséggel összejönni/


2010. febr. 23. 14:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%
Előbb-utóbb úgyis megkapod itt, hogy pfújj pedofíl!, pfújj roma! pfújj liberális! De ezek csak azért írnak, mert élvezik a saját bunkóságukat, olyankor magasabbrendünek vélik magukat. Rá se ránts az ilyenekre! Próbálkozz, hátha összejön!!
2010. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
5 év korkülönbség nem igazán durva ilyenkor már (mennyivel más lenne a helyzet ugye, ha te lennél 15, ő pedig 10 :)), én most 23 évesen egy 17 évessel próbálkozom (illetve jelenleg kergetjük egymást az őrületbe :)), bár igaz, hogy ő messze 20 felettinek néz ki. Ha tényleg jól meglennétek együtt, akkor magasról sz*rd le, ki mit mond, és tegyétek, amit jónak láttok. :)
2010. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem 20évesen lett pont egy 15éves barátnőm. 5évig együtt voltunk. Senkit se zavart soha a korkülönbségünk, sőt mivel elég jó csaj volt, inkább irigyelték
2010. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Ajánlom figyelmedbe: kerdesekesvalaszok@hotmail.com cimen van 1 ember ez msn :D és ott ö tud minden kérdésekben választ adni neked:D nekem pl skat segitett:)
2010. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyenekkel, nem a kor számít!17 éves vagyok és 24 éves barátom van, és jól megvagyunk. Ha megértitek egymást akkor nincs gond.
2010. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Figyelj én 17éves vagyok a barátom meg 30 éves.1éve boldog párkapcsolatban vagyunk.Azzal meg ne törödj mit szolnának hozzá.Sok sikert szoritok nektek!!
2010. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

tetves pedofil!!!!! keresgélj az egyetemen vagy csak a kicsikkel mersz kezdeni??

legközelebb oviba mész csajozni???

2010. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó a kérdező nem tetves pedofil, de te egy piderász köcsög vagy!
2010. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
szerintem hosszútávon nem müködik,15 éves gyerekes gondolkodású,azaz tutti nem az eszéért fogod majd szeretni!
2010. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Persze!Miért ne?Öt év,mit számít?Érdekel ez valakit?Te felnőtt vagy két éve jogilag,ő meg éretlen babaarcú tinédzser.Szerinted ez jó elvileg?Neked egyetem,neki általános.Te tudod mi lenne neked jó,ő neki csak a barátok,haverok,kortársak (rossz)példája van kiindulásnak.Nagyon gyerek még,akinek bőven tanulni kell az életet még.Döntsd el...
2010. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!