Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetnék egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetnék egy 15 éves lánnyal mindenféle utálkozó és lenéző megjegyzések nélkül?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista fiú vagyok.

Már régebb óta ismerem ezt a lányt. Régen is kedveltem, de akkor még csak úgy voltam vele, hogy kedves, mivel alig beszéltünk.

Amióta viszont középsuliba jár, minden nap találkozunk és beszélgetünk a buszon. Nagyon humoros lány egyébként, viszont még elég baba arca van.

Úgy érzem beleszerettem.


Szerintetek összejöhetnék vele úgy, hogy senki ne szóljon be nekünk?

/Itt az oldalon is olvastam már, hogy beteges ilyen korban ilyen "nagy" korkülönbséggel összejönni/


2010. febr. 23. 14:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
én 15 voltam mikor összejöttünk, Ő 20 (eltelt azóta egy év) szerintem nem gáz legalábbis minket senki nem cseszeget ezzel, se őt se engem.
2010. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tesóm 20 volt, mikor összejött a 15 éves barátnőjével! =) Nagyon boldogok voltak, sosem volt gond a korral és senki sem szólt be nekik. Egyébként egyáltalán nem nagy korkülönbség szerintem...


L/14

2010. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
tegnap 20:48 Osztom a véleményt,majd szépen rájön mindenki idövel..
2010. febr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!