Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném megoldani a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megoldani a helyzetet de addig bonyolítottam hogy már magam se tudom mit akarok annak ellenére hogy tudom mi a helyes;van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

22éves vagyok.5éve együtt élek a párommal,szeretem.Kisbabánk lesz.Munka nélküli vagyok.6 hónapja szeretőm van.

A baba biztos hogy a páromtól van(ez az egy dolog ami 100%).Ő nagyon örül neki és én is bár ahogy telnek a napok én egyre jobban elkeseredek h fel kell adnom a másik kapcsolatom ami csak szexnek indult de 3hónapja többet érzek(azt hiszem csak én)a 10. hétben járok az nem kérdés hogy megtartsam e mert sajnos már túl vagyok 1abortuszon és soha többet nem szeretném átélni.Aki a szeretőm tudja h terhes vagyok,meg akarom neki mondani hogy semmi köze a gyerekhez és én megfogom szülni és felnevelni.Annak ellenére hogy akaratom ellenére talán bele szerettem és fáj mikor rájövök az átveréseire és arra hogy csak kihasznál,valamiért nagyon vonz mégis lehet azért mert idősebb és olyan "rossz életű" és mert imádok vele szeretkezni.De tudom hogy a párommal és a babával nyugodt élet vár rám és a babára.Szeretném ha tanácsot adnátok hogyan zárjam le a másik kapcsolatom a sráccal (és magamban is).Vagy hogy egyáltalán hogy lesz jó?Tudom hogy nagyon elba*tam letolást nem kérek így is eléggé kivagyok!


2010. febr. 23. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj de gratulálok bmeg... együtt vagy pasiddal már 5 éve, szarrá csalod 6 hónapja , és még 10 hetes terhes is vagy ??? és még ide írod hogy nem kérsz lebaszást.. bocsi, de talán 22 évesen bele kellett volna gondolni a helyzetbe,hogy mit csinálsz... erre nincs jó megoldás.
2010. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen helyzetbe eszemben sem lenne gyereket szülni. amúgy gusztustalan, hogy terhesen is csalod a párod, meg amúgy is ez az egész.
2010. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem véletlenül mentem máshoz volt 2ritka szar évünk(drogozott) amíből kirángattam és összeraktam ,és el akarom hagyni csak nem tudom hogy hogy,22 évesen nem hülye vagyok hanem fiatal
2010. febr. 23. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
csak zárd le. így, egyszerűen. határozd el erősen magadban, hogy nem találkozol vele többet, nem hívod fel, nem írsz neki, nem veszed fel a telefobját stb. és ezt mond el neki is. tisztában van a saját státuszával, nem hiszem, hogy ne értené meg. nehéz lesz, de kibírod :) ebből a szempontból nagyon jól is jött, hogy terhes vagy, amúgy sem a szex lesz a fő gondolatod a köv. hónapokban :) szóval soha jobb alkalmat :) egyébként meg zavaros...ki volt drogos és kit akarsz elhagyni?
2010. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, és még annyi: ne keverd össze a vágyat a szerelemmel, és életed legboldogabb 8 mp-ét a boldog élettel! az hogy "valamit" érzel a másik fiú iránt az utóbbi 3 hónapban, az még nem szerelem. amúgy is olyan ez, mint a bárányhimlő. elmúlik :) felesleges emiatt gyötörnöd magad, és tönkretenni a kapcsolatodat a gyermeked apjával :)
2010. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!