Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem bírom ezt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem bírom ezt már elviselni, nagyon el vagyok keseredve. Mit tegyek? Adjatok valami tanácsot.

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon elhanyagol a barátom. Éjszaka dolgozik és sokat ezért csak hétvégén van egy kis időnk együtt. Hétköznap sokszor alig beszélünk vagy csak pár szót, nem is érzem úgy, hogy kapcsolatban vagyok. Hétvégén viszont nagyon jó, tényleg odafigyel rám és érzem, hogy szeret. Viszont nagyon rossz,hogy alig beszélünk, nagyon szeretethiányom van, az is előfordul, hogy az én keresésemre se reagál, vagy csak sok idő után. Nem tudom már, mit csináljak, már 8 hónapja ez megy. Én elhiszem, hogy sok munkája van, de hogyha szeret akkor azért csak jut rám pár perce egy nap. Nagyon el vagyok keseredve, mert én tényleg szeretem. Mit tehetnék szerintetek? :( 19/L

2015. máj. 7. 18:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Biztos lenne lehetőség rá, hogy munkahelyet váltson, csak a mai világban nem olyan könnyű az. :/ De nem is ez a fő gond, mert én megértem, hogy emiatt nem tudunk találkozni, nekem is van sok dolgom hétköznap, de nem igaz, hogy 5 percet nem tud rám szánni...
2015. máj. 7. 19:09
 12/20 anonim ***** válasza:

No igen, értem én. Mondjuk én nem tudom, milyen 8 hónapig éjszaka dolgozni, mert csak pár hétig csináltam ilyet és az sem volt leányálom.

És ő mit mondott, amikor felvetetted ezt neki?

2015. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyszer szóbajött már, akkor azt mondta, hogy épp nem volt kedve hozzá, mert fáradt volt... Meg hogy értsem meg, hogy nem mindig jut erre ideje stb. De bezzeg arra van, hogy a hobbijával foglalkozzon akár 1 órát
2015. máj. 7. 19:15
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát először vele kell megpróbálnod ezt megbeszélni, itt nyilván senki sem tud olyan megoldást javasolni, amit a barátod esl. nem akar.
2015. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, csak érdekel, mások hogyan látják ezt.
2015. máj. 7. 20:06
 16/20 anonim ***** válasza:

A hobbijára, kérlek, ne légy féltékeny! Kemény meló az éjszakai. Vannak egy embernek alapvető igényei: evés, alvás, pihenés, társas kapcsolatok, amiket ki kell elégíteni az életben, persze ezek különböző mértékűek lehetnek. Amíg hévégén ennyire odafigyel rád, és érzed, hogy szeret, én nem kételkednék a kapcsolatotokban! Ne hallgass azokra, akik azt tanácsolják, hogy dobd el és keresd a következőt!

tarts ki! Ötleteljetek, hogy hogy lehet több időt eltölteni együtt. Nem akar majd a későbbiekben munkát váltani?

Támogasd a terveiben, és ne sürgesd! Megérik benne is a változ(tat)ás igénye! ;)

2015. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny, én megértem, hogy szüksége van egyedül is időre. De az, hogy mellette engem totál elhanyagol az igenis rosszulesik. Mert ha arra van egy fél órája, akkor rám is van 5 perce, ha fontos vagyok neki. Eddig is sok dolgot néztem el neki, mert tényleg tudom, hogy kemény dolog ez, és támogatom, de így nehéz.
2015. máj. 7. 20:11
 18/20 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam rajtad. Én a következőt tenném, mondom ezt úgy, hogy csak annyit tudok, hétközben alig beszéltek, hétvégén viszont minden nagyszerű.

1. " beletörődnék" abba, hogy hétközben alig beszélünk. Megbeszélném magammal, hogy ez egy ilyen ciklusa a kapcsolatunknak, ami idővel változhat. Hét közben csajos programokat csinálnék, hobbimnak szentelném az időt, találnék újakat...közben persze ápolnám a kapcsolatunkat, amennyi közös idő jut, annyi alatt. Bíznék a szebb jövőben és figyelném, hogy alakul a kapcsolat.

2. Leülnék, először magammal, és tudatosulna, hogy nekem ez a hétközbeni apró beszélgetések, egymásra figyelés is rettenet hiányzik, annyira, hogy így tovább nem működtethető a kapcsolat. Ha így van, ezt elmondanám neki, kérném a változást, majd, ha heteken belül nem történik semmi változás, szakítanék.


Azért 1/1, mert beleéltem magam, nyilván lehet másképp is, csak azokkal nem értek egyet.

2015. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kicsiholni a hétköznapok alatti gyakoribb, sűrűbb megkeresést szerintem nem lehet, ha megteszi is valamiért, esetleg kényszerből, szükségből, nem hiszem a jó végét...
2015. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kedves 18-as válaszoló, én eddig az 1. pontban leírtakat tettem. Sok idő volt mire tudatosítottam magamban, hogy tényleg sok dolga van és nem azért nem tudunk találkozni, mert nem szeret. Az a baj, hogy srác akivel előtte ismerkedtem pont így dobott az egyik pillanatról a másikra, hogy a munkára meg időhiányra hivatkozva nem akar tőlem mégse semmit, így ez elég nagy sebet ejtett bennem és emiatt mégrosszabb. A találkozás még hagyján, de hogy nem keres szinte...
2015. máj. 8. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!