Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van már de egyszerűen nem bírom már.

Nehezemre esik sajnos elfogadni hogy nem érdemlek meg egy lányt sem. Alapvető elvárásaiknak sajnos nem tudok megfelelni. Alapvetően elvárható hogy egy pasi legyen okos...Hát nem vagyok annyira eszes. Egy pasi legyen átlagos, hát eddigi tapasztalatok szerint én nem vagyok túl előnyös külsejű. Szokták mondani hogy nézz ki jól hogy csajozzhass, hát nekem ez nem megy akármennyire is szeretném :( Legyen egy pasi belül is rendben, sajnos nem áldottak meg olyan belsővel akiért a nők odalennének.

Legyen egy elfogadható méretű péniszed, én sajnos ezzel sem rendelkezem,egy nőt nem tudnék kielégíteni. Gyakorlatilag a szexuális kisugárzásom mintha teljesen nulla lenne.


Fogalmam sincs hogy miért van ez velem ráadásul a szüleim sem könnyítenek a helyzetemen. Mindig próbálják belém sulykolni hogy nem vagyok reménytelen eset de ha egyszer nincs meg bennem az ami egy lánynak és egy nőnek kell azt hogyan kompenzáljam? Mintha egy született balfék lennék :((



2015. máj. 7. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Édesem, nem a méret a lényeg, hanem az, hogy tudd használni. Aki nem tud vezetni, bazi nagy autót se tud.

Az okosság nem annyira fontos, mint a kedvesség, udvariasság, és tájékozottság. Azt meg nem olyan nehéz szerezni. A külsőn lehet változtatni. Fekvőtámaszozni otthon is lehet, és ha nagyon akarod, nem hiszem el hogy nem fér bele egy fodrász. Fürödni amúgy is kell. Meg az se árt, ha kezdeményezel, biztos lesznek olyan lányok, akik inkább visszahúzódóak, és várják, hogy megszólítsák őket.

2015. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Próbálom elhinni hogy nem érdemes feladni de tudom hogy nem érdemes hazudni önmagamnak :(

Se nem vagyok menő, barátaim nincsenek, haverok sem nagyon vannak, nem születtem nagymenő alkatnak

2015. máj. 7. 18:42
 13/17 A kérdező kommentje:
Sokat foglalkozom a külsőmmel, rendszeresen fürdök, ápolt vagyok, edzek is
2015. máj. 7. 18:43
 14/17 anonim ***** válasza:
Tudod mit, add fel nem érdekel, te csak sajnáltatni tudod magad...
2015. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Rinyagép.
2015. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
küldj már egy képet privátban és akkor megmondom hogy tényleg mekkota a gáz. (vidéki[Tápiógyörgyei] vagyok úgyhogy nem foglak felismerni)
2015. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon nehéz helyzetben vagy. Nem tudod magad szeretni. Lehet, hogy csomó ember pozitívnak lát, de hiába mondanák neked, te negatívan látod magad. Ez olyan, minthogy egy filmről például mindenki azt mondja, hogy jó film, de ha neked nem tetszik, akkor mondhatják ameddig akarják, hogy jó, neked akkor sem fog tetszeni. Ezért elkerülöd a mozit, amikor vetítik. Itt most te vagy a "film" és magadat nem tudod elkerülni. Békét kell kötnöd magaddal. Tudom, hogy csak mosolyognál, ha azt mondom szeresd magad. Megkérdezhetnéd, hogy hogyan szeresd azt, amit nem szeretsz? Az érzéseinken nagyon nehéz változtatni. Nem olyan, mint a vélemény, ami megfordulhat egy másodperc alatt. Nagyon sok gyakorlat létezik, ami segít az önszeretet, önbizalom, önismeret elérésében. Nem emelnék ki egyet sem. Azt hiszem én nagyon rossz úton járok, és nem a nekem valóakat válogattam ki, mert még nem igazán volt sikerem ebben. De mindannyian mások vagyunk és talán neked könnyebben megy majd a megfelelő segítséggel, akár pszichológussal.


Sok sikert.

22/L

2015. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!