Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megtaláltam életem szerelmét de van párja?

Figyelt kérdés
Nem túl régóta, és nem is hiszem hogy annyira mély kapcsolat lenne, de akkor sem tudom mit kéne tennem hogy összejöhessek vele..:(
2015. máj. 7. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ha van párja akkor nem ő életed szerelme.
2015. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 omba ***** válasza:
52%

Az, hogy van valakije nem jelent semmit, mit tudod te, lehet pokoli szar kapcsolat.


Ő mit szól tehozzád?

Egyáltalán, ismer?

2015. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 turatura válasza:
Menekülj, és keresd meg a második legnagyobbat.
2016. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Varj amig szakitanak de addigis keress mast mert lehet kozbe mast keresel mert masba bele is szeretsz es rajossz hogy mast jobban szeretsz mint ot hapedig nem legalabb addig hatha szakit a lannyal es ossze jon veled es te rajossz hogy ot tenyleg szereted
2018. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!