Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elakar lehet hagyni, és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakar lehet hagyni, és én akkor megölőm magam vagy nem tudom, de mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves fiú vagyok,a barátnőm 18 akit piszkosul szeretek,hétvégén álmos voltam este és olyat írtam ami kicsit sértő volt.Azt kérdezte hogy ha más pasi hajtana rá,akkor küzdenék-e érte ,én hülye azt mondtam majd kiderül.Erre most szakítás szélén állunk,azt mondja hagyjam,de én meg csak írok.Utálom magam hogy én miattam van ez.Szerintetek megbocsát ? Én szeretem nélküle az életnek nincs értelme.Mit tegyek,annyira hülye vagyok,100-szor bocsánatot kértem.Mit tegyek még alázkodjak meg vagy mi ?
2015. máj. 8. 15:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A helyében lehet szakítanák én is veled...
2015. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne vètózd magadat, mert csak õszinte voltàl!!!

Mièrt kellene harcolnod valamièrt, ami nem a tulajdonod??

Ha pàrod tényleg szeret, akkor elhajtja azt a pasit!!

Mièrt kellene kûzdened?Millió nõ van mèg akinek esze àgàban sem lesz egyàltalàn ilyen kèrdèst feltenni!!Azt mondtad "majd kiderül".Ès làthatja, hogy nem akarod elveszíteni.A helyedben èn betudnàm egy rossz àlomnak a törtènteket, mert nem lehetett màs..Ès megkèrdeznèm, hogy õ mit akar?Ha tèged szeret akkor mièrt nem hajtotta el?

Butasàgokra meg ne gondolj màr ember!

Millió nõ van mèg!!Az a boldogsàg, amit õmellette megtapasztaltàl önmagadból,az mindig veled marad!Ès bàrkivel megoszthatod!

Csak kèrdezd meg õ mit, ill. kit akar, ès tudd, hogy bàrmit vàlaszol! az èlet folyik tovàbb!Tehàt no prblem!Ìgy fogd fel!;)

2015. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azt ugye vágod, hogy ennyi miatt egy értelmes ember sem kezd el a szakításon gondolkodni? Ez nálam elég egyértelműen csak indok. Itt nem az a helyzet, hogy hülyeséget csináltál, ami miatt ő szakít veled, itt már eleve régóta szakítást tervezett (pl, mert udvarol neki valaki más, aki jobban tetszik neki), és ez volt számára egy olyan elfogadható ürügy, amire azt mondja, oké, ezért szakít.


Szerintem te is jobban jársz nélküle. Ez a megölöd magad duma meg nagyon gáz, egy szerelmi csalódásba senki se halt bele, főleg nem ilyen fiatalon. Millió, nála ezerszer jobb nőt találsz még, akik talán őszinték is lesznek veled, ne adj' isten viszonozzák az érzelmeid- merthogy ő nem teszi, az is biztos. Ne legyél hülye. Nem ezért a vacak elszólásért szakít. Itt ebbe nem volt semmi beleszólásod, ha nem ezért, akkor másért szakított volna a napokban.

2015. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!