Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, csúnya dolog, de jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, csúnya dolog, de jól tettem, nemde? 18L

Figyelt kérdés

Talán nem volt helyes, de nem érdekel, okom volt rá...


A barátomat rajta kaptam, ahogy kettesben cseverészett egy lánnyal. Már régebben is visszahallottam, hogy jóban vannak, de csak barátok, kimagyarázta. Viszont voltak kételyeim, így belenéztem a telefonjába.



A lánynak olyan sms-t írt, amiből lejött, hogy totál felizgult rá ha nem lenne bnője, le se mászna róla vagy valami hasonlót írt. Szóval kívánja, akarja, de miattam nem fekszik le vele.


Most ennek örülhetek akkor, ugye?


2015. máj. 9. 20:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Most akkor jó is, meg nem is?

Tudom, nem normális, hogy egyáltalán ilyeneket ír, meg talán személyesen is mondja, de nem csinált semmit...

2015. máj. 9. 20:48
 12/18 anonim ***** válasza:
En nem orulnek neki, mert ha mar ilyenekrol beszeletnek meg errol fantazial akkor mar baj van.... a baratom is azert szakított velem mert eszre vette,hogy mar mas lanyt is megnez rajtam kivul es,hogy ez nem normalis mert a kesobbiekben biztos az erzelmei is el fognak mulni. Annak viszont orulj,hogy ilyen huseges es tisztel teged,hogy nem csal meg ha mar annyira kivanja ezt a masik lanyt
2015. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Helyedben nem örülnék.;)
2015. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezért találták ki a jelkódot :-)
2015. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Miért ne örüljek?
2015. máj. 9. 21:22
 16/18 anonim ***** válasza:
te tényleg ilyen hülye vagy?
2015. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Most neked mi bajod van? Miért lennék?
2015. máj. 9. 21:58
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem semmi, nem az én életem, nincs több kérdésem. örülj...
2015. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!