Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az oralis szex! Hogyan tudnam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oralis szex! Hogyan tudnam ravenni a paromat hogy o is kenyeztessen engem oralisan? Varom a valaszotokat.

Figyelt kérdés
Egy 21 eves no vagyok.2 eve vagyok a parommal. En ki szoktam ot elegiteni oralisan es nagyon elvezi, igaz en is, mindig benedvesedek es felizgulok mar attol hogy a szajammal kenyesztetem a peniszet. Na de o nekem nem csinalta egyszer sem es mar nagyon seretnem ha en is reszesulnek hasonlo kenyeztetesben. Az elozo parommal ilyesmivel nem volt gond mivel a 69-es pozt is aktivan gyakoroltuk. Na most a kerdesem, hogyan tudnam ravenni a paromat hogy o is kenyeztessen engem oralisan? Varom a valaszotokat.
2010. febr. 23. 22:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mar probaltam azt is hogy nem csinalom, de en szeretem ot kenyeztetni, es igen igazad van hogy en vagyok a hulye, de jol esik hallani hogy neki jol esik. Pedig egyeb minden nagyon jo koztunk es nagyon szeret engem. Mindent ugy csinal hogy nekem jo legyen es a vagyaimat lesi. De ez az egy dolog valahogy elmarad. Nem tudom mitevo legyek.
2010. febr. 23. 22:22
 12/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk: Tudod, Szerelmem, nagyon nagy örömet okozna, ha kielégítenél a száddal/orálisan//kinyalnál... amelyik szimpi. Nem kell tőle félni, nem kell ezért szégyenlősnek lenned. Csak bátran vágjál bele.

Vagy, kenj egy kis mézet/teejszínhabot/csokiszószt magadra, és kérd meg, hogy egyen meg. Persze tegyél a p@ncidhoz is, és mikor arra jár, mutasd ki, hogy ezt te mennyire élvezed. Ha nem venné a lapot, ne legyél szégyenlős, és nyomjad le lányan a fejét. Nem fog megharagudni.

21F

2010. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én leülnék vele, és megkérdezném, hogy sorolja fel azokat a dolgokat, ami miatt nem akarja csinálni!!! Hátha valamin tudnál változtatni.pl. szőrös, szőrtelen stb.
2010. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a jo tippet.Ezen meg egyszer megprobalkozok mivel mar egyszer elmondtam neki persze ugy hogy o kellett kitalalja milyen vagyam van. Probalkoztam mar olyan tangaval is amin azt irja " Belepes csak 18 cm felett" az tetszett neki es csak ugy a tangan keresztul kaptam a puncimra egy puszit. De tobb nem lett belole
2010. febr. 23. 22:29
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát ha ezekből nem veszi a lapot...akkor szerintem kérdezz rá, h miért nem akarja...
2010. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Megbeszélés az alapja...

Ha pedig nem akarja, akkor...

Fel is út, le is út...

Az, hogy valamit nem tesz meg amit szeretnél a szexben, kivetíti az egész kapcsolatra a jellemét.

2010. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mosakodj!
2010. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia

Én is hasonló cipőben voltam csak annyi külömbséggel hogy a barátnőm nem akart engem kielégíteni orálisan 1 évig. Nekem ugy sikerült rávennem őt, hogy este kényesztetés közben magamhoz húztam, hogy pont 69-es pózba legyünk Igaz keltt kb 5 - 10 perc hogy felóldódjon és megtegye, de az a lényeg hogy sikerült. Azt tanácsolom neked hogy probáld meg hátha bejön, ha pedig ugyse teszi meg akkor mond neki, hogy nagyon jó lenne hogy ha néha egy kis viszonzást is kapnál. Remélem segítettem F/19

2010. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amikor szopsz neki fordulj ugy hogy a meztelenül testeddel ráfordulsz mig ö hanyatt fekszik vagy intéztem hogy hanyatt legyen...aztan amikor fölé kerekedtél akkor iranyitani ugy hogy a puncit a szájához kerüljön és rá fekszik mig TE kozben szopod neki aztan egyszerüen ráfekszel a szájába hogy nevtudjon elmenekülni és akkor indul hat a nyali fail franciázas òra. Persze ez bejött de ha bizonytalan vagy akkor lassan borulsz oda hogy érezze a puncit és tudja MIT is kell tenni! De lehet hogy még soha nem nyali és azèrt van zavarban mert nem tudja MIT hol kell vagy kellene nyelni. Ha nem dolgozik irj priviben feladozom magam és eljovok ki nyali meg Le sem kell engem szopni szivesebben kinyalllak segitökészségböl nehogy félre értsék. De Sok sikert kivánok.
2015. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!