Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a kapcsolatunk életünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a kapcsolatunk életünk végéig tartó?

Figyelt kérdés

Én 25/L párom 25/F. 1 éve vagyunk együtt, neki én vagyok az első minden téren.

Komolyan gondolom Vele, akár életünk végéig is. Ő is mondta már ezt, tervezgetett, nagyon örül hogy végre van valaki akit szeret és aki viszont szereti, össze szeretne költözni stb.


De valahogy attól tartok egyszer majd bekattan nála valami, hogy ő még élni akar. Kipróbálni több nőt. Nem egyből az első barátnő mellett lehorgonyozni. Én akár már 2-3 év múlva a családalapításban is benne lennék.


Mondjuk mondta már sokszor, hogy sosem volt nagy nőcsábász, abból is látszik, hogy 24 éves koráig még nem volt kapcsolata.


Biztos ti is jártatok már hasonló cipőben, mi erről a saját egyéni tapasztalatotok?


2015. máj. 11. 12:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Így van,jöjjön aminek jönnie kell :)
2015. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!