Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házisárkány lettem 21 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házisárkány lettem 21 évesen, már saját magamból is elegem van. Más hogy "gyógyult ki" ebből?

Figyelt kérdés

Másfél éve élek együtt a barátommal, szeretem, nagyon jó a kapcsolatunk. Ő dolgozik, én egyetemre járok, így nekem több a szabadidőm, ezért inkább én végzem itthon a házimunkát, a barátom néha besegít, inkább hétvégén, mert mire este hazaesünk iszonyatosan fáradt.

Valamiért úgy érzem, hogy az önbizalomhiányomat a rendmániával kezdtem "orvosolni", így minden nap takarítok, söprök és betegesen vigyázok itthon a rendre, ami érthetően baromi idegesítő mindenki (a barátom) számára. Ha segít, akkor azt figyelem jól csinálja-e, ha főz, akkor azon bosszankodom, hogy egy év lesz, mire a konyhában rendet rakok utána, meg hasonlók. Már saját magamat is borzasztóan idegesítem, de egyszerűen az őrületbe kerget a rendetlenség.

Tudom, hogy a lakás van értem, és nem fordítva, de idegesít, ha van mosogatnivaló, ha nincs minden kimosva, ha nincs minden nap felsöpörve.

Nagyon örülnék, ha valaki, aki volt hasonló helyzetben, elmondaná, hogy hogyan sikerült kikeverednie ebből a helyzetből. Nagyon köszönöm!


2015. máj. 11. 12:57
1 2
 11/11 NikiDávid válasza:
Szia, én is ilyen vagyok és ha ugy érzem hogy rohad lakas persze csak egy kis kupi van..... már elkap az idegroham és veszekedés lesz belőle! Az baj hogy tul sokat vársz el magadtól és föképp párodtol, de ne feledd nem!mindenki nőtt fel olyan jo körülmények között hogy rá ragadjon a mi általunk tartott normális rend! Nekem ezek a veszeledések csak tönkre teszik kapcsolatot, nagyon nehez hidd el de szard le ha kosz van... az a lényeg hog engednek kel! Amugy aki ilyeneket csinal annak vmi hianyzik az életéből.... nem jo sex vagy vmi parkapcsolati baj! Ha tudnek!megszabadulnek a tisztasagi maniamtol szivem szeribt hidd el!
2015. jún. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!