Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le akartunk menni sétálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akartunk menni sétálni a barátommal és összevesztünk a kutyája miatt, szerintetek normális a barátom?

Figyelt kérdés
Szép idő van, én felvetettem, hogy sétáljunk, ő pedig, hogy akkor hozza a kutyát is, én kértem, hogy ne, mert nem szeretem plusz undorító, hogy odakakál mindenhová aztán fel is kell szedni, sétálni akartam lemenni, nem szart szedni. De ő ragaszkodott hozzá, hogy vigyük le a kutyát is... Végül ezen annyira összevesztünk, hogy megmondtam neki, hogy akkor sétálgasson a kutyával kettesben, én pedig inkább hazajöttem. Szerintetek keressem még? Úgy érzem, a kutyája fontosabb neki mint én.
2015. máj. 11. 16:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lesz neked annak a srácnak nélküled. Ha ennyire nem bírod az állatokat, neki meg a kutya családtagnak számít, akkor nem vagytok egymáshoz valók és a kutya miatt még több súrlódás lenne a későbbiekben.


Viszont ne haragudj Kérdező, de ezt le kell írnom: egy neandervölgyi bunkó vagy. Tudod, ha a pároddal szeretnél sétálni menni, de a kutyával nem, akkor azt úgy is ki lehet fejezni, hogy "Szeretném, hogy ha a kutya most nem jönne velünk, hogy csak egymásra figyeljünk. Majd később levisszük őt is." És máris nem lesz belőle veszekedés.

2015. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz, szexre is előbb kéne a kutya, mint te! :'D
2015. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!