Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Gonosz nő vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Gonosz nő vagyok? Bosszút álljak a férfin aki megalázott? Kihasználjam a helyzetet?

Figyelt kérdés

Adott egy 21 éves férfi és egy 17 éves lány. A lány naiv, tapasztalatlan, a szülei a széltől is óvják, tiltják mindentől. Megismer egy fiút, akibe őrülten beleszeret, neki adja az ártatlanságát, mindenét. A fiú azonban nem akar vele járni, és megbántja. A fiú mindezek ellenére verekedik a lány miatt, amikor a lányra rányomul egy idősebb férfi. Eltelik pár hónap. A lány megerősödik, kicsinosodik, magabiztosabb lesz. A fiú kissé ittas állapotban sírva mondja el

a lánynak, hogy szereti, és csak azért nem akart szerelmes lenni, mert félt, hogy a szülők (akik tudtak a fiúról és durván eltiltották a lánytól) elválasztják úgyis őket. Másnap józan állapotban megkérte a lányt legyen a barátnője.

Mamár több hónapja járunk titokban, de az én tervem az volt, hogyha egyszer megszerzem, összetöröm. Pár napja megkérte a kezem. Nagyon szeret ezt érezteti. Én bosszút terveztem de nem tudom mit tegyek. Nagyon megbántott a múltban. De szeretem. Viszont jól esne vissza adni a fájdalmat neki. Mit tegyek?


2015. máj. 12. 08:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy újra látod szenvedni, jól esne neked? Tényleg nem szereted, inkább szakíts vele finomabb módszerekkel.

Gondolj bele abba, hogy fordított helyzetben milyen lenne, ha valaki ilyet tenne veled. Fájna a bosszú? Kicseszettül.

2015. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod mit akarsz ha nem kamu a kérdés... szóval fölösleges volt kiírni
2015. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Atyaég bolond vagy kislány!
2015. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Azt hittem, ilyen csak filmekben történhet. Azt hittem, soha nem kapom meg. De az enyém... Én pedig sebzett vagyok. A szüleim meg rá is tesznek erre. De ha vele vagyok.. Én is szeretem a magam módján.
2015. máj. 12. 09:08
 15/23 anonim ***** válasza:
Maris bosszut alltal: o szeret, te meg Nem biztos. Ennyi eleg. Nem kell ezt tetezni. Az a legnagyobb bosszu, ha jarsz vele. Amugy meg, tudod milyen jo erzeS olyannal jarni aki szerelmes beled, de te nem? Hatalmad van felette.
2015. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Buta kis liba vagy te, és a nőtől elég messze vagy még...
2015. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem pár hónap után kell bosszút állni. Nincs abban valami amit a srác mondott akkor amikor megindokolta, higy mièrt nem jöttök össze? Hidd el, hogy a bosszúskodás megfertõzi a kapcsolatokat. Legalább annyira gonosz dolog lenne tõled mint tõle volt.
2015. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
nem vagy nő, csak egy játékbaba. egy nő nem hagyja, hogy játsszanak vele :) pedig ez a srác ezt teszi, te meg naiv és butácska vagy, hogy egyáltalán összejöttél vele..
2015. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy játszadozij
2015. máj. 12. 21:53
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy játszadozik. Kocsit íratott a nevemre, gyűrűt vett nekem. Ha valaki játszadozik, nem tesz ilyeneket, pláne, hogy ezek nélkül is megkapott. Mikor kórházba kerültem, sírt az ágyam mellett.
2015. máj. 12. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!