Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Gonosz nő vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Gonosz nő vagyok? Bosszút álljak a férfin aki megalázott? Kihasználjam a helyzetet?

Figyelt kérdés

Adott egy 21 éves férfi és egy 17 éves lány. A lány naiv, tapasztalatlan, a szülei a széltől is óvják, tiltják mindentől. Megismer egy fiút, akibe őrülten beleszeret, neki adja az ártatlanságát, mindenét. A fiú azonban nem akar vele járni, és megbántja. A fiú mindezek ellenére verekedik a lány miatt, amikor a lányra rányomul egy idősebb férfi. Eltelik pár hónap. A lány megerősödik, kicsinosodik, magabiztosabb lesz. A fiú kissé ittas állapotban sírva mondja el

a lánynak, hogy szereti, és csak azért nem akart szerelmes lenni, mert félt, hogy a szülők (akik tudtak a fiúról és durván eltiltották a lánytól) elválasztják úgyis őket. Másnap józan állapotban megkérte a lányt legyen a barátnője.

Mamár több hónapja járunk titokban, de az én tervem az volt, hogyha egyszer megszerzem, összetöröm. Pár napja megkérte a kezem. Nagyon szeret ezt érezteti. Én bosszút terveztem de nem tudom mit tegyek. Nagyon megbántott a múltban. De szeretem. Viszont jól esne vissza adni a fájdalmat neki. Mit tegyek?


2015. máj. 12. 08:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ennyire megkeseredtél? Elhiszem, nagyon fájhatott, hogy az, akinek odaadtad az ártatlanságodat, megbántott, és emiatt össze vagy zavarodva. De ő aztán kinyílt előtted, és a leírtak alapján azóta is azon van, hogy jóvá tegye, amit vétett (ráadásul a te szüleid miatt), és bizonyítsa a szerelmét. Itt nincs semmi értelme a bosszúnak. Ha te is szereted őt, én azt javasolnám, ülj le vele, és beszélj őszintén az érzéseidről, hogy mennyire fájt neked, amit anno tett, a mai napig tüske benned. Kommunikációval rengeteg mindent meg lehet oldani. Talán ha hosszan elbeszélgetnétek erről, benned is feloldódna végre a keserűség. Aztán tiszta lappal folytathatjátok.

Ha viszont nem szereted, akkor is ülj le vele, és vess véget ennek az egésznek. Mondd meg neki, hogy nem tudtad túltenni magad a múlton.

De ne játszmázz, ne bosszulj. Nem fog jólesni, még ha most úgy is érzed, és nincs értelme erre a szintre lesüllyedni.

2015. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Rettegek magamtól, attól, hogy túl szeretem, hogy majd vége lesz egyszer. Őrület.
2015. máj. 13. 09:30
 23/23 anonim ***** válasza:
Így nem lehet hozzáállni az élethez. Semmire nincsen garancia, minden véget ér egy napon. Merni kell boldognak lenni, mert aztán megkeseredett öregasszonyként nagyon fogod bánni, hogy puszta félelemből elengedtél mindent, ami boldoggá tehetett volna, amire visszaemlékezhetnél.
2015. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!