Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vállal fel a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal fel a párom 5 év után?

Figyelt kérdés
4 évig volt egy párom, de szakítottunk. ! hónap után újra össze jöttünk, most fél éve vagyunk együtt újra. De nem vállal fel. Úgy szakítottunk, hogy kezdetnek levettem minden közös képet a face-bookól. 2-3 nap múlva ezt megbántam, és bocsánatot kértem tőle, de mondta, hogy neki most volt elég. És most nem hajlandó vissza tenni a képeket, és hogy "kapcsolatban", mondván, hogy mert neki akkor az akkora törés volt, és többet nem akarja átélni, hogy egyszer csak eltűnik minden az oldalról. Mikor újra összejöttünk, az első pár hónapban még meg is értettem. Ne kapkodjuk el. De fél éve együtt vagyunk. Titkolni akar? A barátai előtt fel vállal. Sokszor találkozunk is velük. Csak az internetre nem akarja. De nekem ez rossz érzés. Mert persze nem a facebook a fontos. De ha nekem mondaná valaki hogy féléve van barátja, de még sose látta senki, el se hinném....
2015. máj. 12. 09:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Mert persze nem a facebook a fontos."


Akkor miért foglalkozol vele, hogy nem tesz vissza közös képeket a FB-ra, meg azzal, hogy ott bejelöli-e, hogy kapcsolatban van?


Sem a Párom nincs fenn a FB-on, sem én, attól még a kapcsolatunk is létezik, és mi is. :-)

2015. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Most eltekintve attól, hogy mi a szitu egyébként, csak magát a "netes" részét nézd végig a dolognak, mondjuk ismerősi szempontból.


Cuki párocska négy évig, édes közös képek, szívecskék (lehet sarkítok, elnézést, csak a példa kedvéért), aztán egyik napról a másikra eltűnik. Netán még valami szomorkás idézet is kerül mellé. A külső szemlélő mit lát ebből? Juj, ezek itt élik az életüket, jajdegáz. Ezek után X hónapra újra elkezdeni prüntyögni, mintha mi sem történt volna... a külvilágnak sugározva hamis, és a facebook ugye a külvilágnak szól. Hogy mindenki lássa. Nekem van ilyen ismerősöm, hölgy az illető, és borzasztó képmutatásnak tartom a szívecskés-prüntyögős képeiket, miután korábban olyan nagy hévvel lett minden eltüntetve. És nem hiszem, hogy csak én látom így. :)


Egyébként, ha nagyon zavar, kössetek alkut. Mondd el, hogy neked rosszul esik, mert olyan, mintha nem vállalna fel, te szeretnéd hirdetni ország-világnak, hogy együtt vagytok, mert szereted... stb. És akkor meg lehet beszélni, hogy pl képek nem, csak a jelzés kerüljön ki, vagy tegye ki ő a képeket, de ne jelöljön meg, akkor nem tudod letörölni még mérgedben sem... :)


Egyébként a felvállalás tényleg nem itt kezdődik. Ha egyébként ismered a barátait, családját, együtt jártok mindenfele, akkor ne ezen aggódj. :) Az a lényeg, hogy kettőtöknek jó legyen.

2015. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!