Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
4 evig volt parom, hat ebbol kb 4 honapig voltunk boldogok de elso nagy szerelem...aztan vege lett...ra nemsokkal lett parom, jobbat nem is kivanhatnek.az exel nem tartottam a kapcsolatot nag on ritkan beszeltunk. aztan letiltott stb.nem reg volt a szulinapom es irt, beszeltunk es kibukott h szeret meg hianyzom neki stbstb.nem adtam ala a lovat hisz parom van.folyamat talalkozni akart es egyszer elkuldtem a ...ba. erre meg nrki allt fejjebb es par nappal kesobb veletlen osszefutottunk es mondtam. ekk h felrjtsen el.ha azota kiderult h amugy csaja van es smsbe leoltottam h ez mire vt jo es undorito huzad volt.es persze h neki all fejjebb megint :D igazabol nem erdekel legyen boldog de szeri tem ez egy undorito huzad volt felole.szerintetek? L.
2015. máj. 12. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Jogos. :D Az volt és pont, tovább ne is foglalkozz vele.
2015. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Ha boldog vagy a mostani pároddal, akkor ne érdekeljen téged, hogy ő barátnője mellett akart-e rádnyomulni, vagy sem. Elhiszem, hogy ilyenkor hízelgő, hogy vissza akarna szerezni, de szerintem a legbölcsebb ilyenkor egyszerűen elutasítani és nem beszélni vele többé. Nem még itt oltogatni stb, ebből látja, hogy még érdekel téged a dolog. Ami véget ért azt hagyd a múltban
2015. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsabban gondolkozz és lassabban gépelj.
2015. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Neked volt igazad, bár azt nem értem, ha 4 hónapig voltatok boldogok, miért maradtatok együtt ennyi ideig.

Szerintem ne reagálj semmit a dolgaira, hagyd figyelmen kívül.

2015. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szabályosan fizikai fájdalmat éreztem, miközben ezt a kérdést olvastam...
2015. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igazad van
2015. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi az ertelmes komikat :D figyelek a gepelesre.hat nehez vt kilepni belole, fiatal vtam es naiv.h majd jobb lesz.
2015. máj. 12. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:

'figyelek a gepelesre'

Hahahhah :D Kérdésedre pedig: nem tudom minek foglalkozol még vele. Ha nem foglalkoznál, akkor a kérdést sem írtrad volna ki szerintem.

2015. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ugy ertettem h figyelni fogok.csak kivancsi voltam mas velemenyere.
2015. máj. 12. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!