Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális indok a szakításra?

Figyelt kérdés

Pár hete szakítottunk a barátnőmmel, én azóta ezen gondolkodom. Azt mondta, azért szakít, mert "nem szerelmes belém" már. De ezt nem tudom elfogadni, ez csak úgy elmúlhat? Én nagyon szeretem őt, ő azt mondja, ez az ok és nem csináltam, csinált, csináltunk semmi rosszat, csak elmúlt az érzés...

F/19


2015. máj. 12. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Igen de ez csak akkor lehetseges ha nem is szeretett igazan. Akit tiszta szivbol szeretsz annal nem mulik el a szerelem.

18/L sajnalom

2015. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Normális és jól tette, hogy befejezte, előbb-utóbb úgyis szétmentetek volna, lehet még csúnyább szakítás lett volna.

Persze lehet próbálni helyrehozni, és sikerülhet is, de őszintén nem tudom, van-e értelme... én anno pasimmal akartam szakítani ezért és hagytam magam rábeszélni arra, hogy ne szakítsunk, próbáljuk meg stb. részemről helyr is jöttek a dolgok... mire ő csalt meg engem végül...

2015. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:
100%

van ilyen

de legalább korrekt volt és nem hülyített tovább habokra

2015. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legnormálisabb indok.
2015. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nem szabad húzni, és felmelegítve a káposztán kívül semmi más nem jó.
2015. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz akármilyen rendes, ha már nem vonzódik hozzád. Veled szemben sem lenne igazságos, ha hitegetne és kihasználna.
2015. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom mondta előre hogy már gyengül az érzés, én is hasonló cipőben járok most és minden erőmmel a szerelem újra lobantásán fáradozok, egész sok sikerrel.

Látszik azért egy lányon ha már nem szeret.

De igen normális indok. Ne hibáztasd őt.

2015. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen elfogadható indok.
2015. máj. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szerelem egy idő után elmúlik, és átalakul egy magasabb szintű szeretetté, ami természetes dolog. Akkor van baj, ha ez a szeretet múlik el, vagy a szerelem nem alakul át ezzé.
2015. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!