Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hete hagyót el az élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete hagyót el az élet társam hogy mindig focit néztem de már megbántam haza költözőt a szüleihez és fél évig voltunk együtt nagyon szeretem fogom is öröké sok az emlékünk és összeilletünk hogyan tudnám vissza hódítani?

Figyelt kérdés
1 hete hagyót el az élet társam hogy mindig focit néztem de már megbántam haza költözőt a szüleihez és fél évig voltunk együtt nagyon szeretem fogom is öröké sok az emlékünk és összeilletünk hogyan tudnám vissza hódítani?
2015. máj. 15. 20:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
írjatok még létszíves
2015. máj. 16. 09:12
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet az a baja hogy fogyatékos vagy nem?
2015. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ahelyett hogy most nekunk irsz, probalj meg elmenni hozza egy csokor virag stb...vigyel neki nemi ajandekot,es igerd meg neki hogy vele tobbet fogsz torodni, irj neki egy verset, mondd el az erzelmeid es olvasd fel neki SZEMELYESEN NEM TELEFONON, akkor fogja erezni hogy igazan szereted, ha azt a szemebe mondod es oszinten, ertekelni fogja :)
2015. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne felj a szuleitol, ha szereted akkor ott avszulei elott mondd el neki! 1hetig huztad ezt? Nem szabad, ne smsen bekulgess hanem szemelyesen probald meg:)
2015. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!