Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek elég ok a szakításra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek elég ok a szakításra, ha a pasijukat megalázzák a munkahelyén és összetörve érne haza?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezért szerintem nem hagyja el senki a pasiját.Egy kapcsolatban ilyen dolgokról is kell beszélni és a másikat megnyugtatni ha problémája van.
2015. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Engem már hagytak el ilyenért nem is egyszer. Megkaptam, hogy egy gyáva nyuszi vagyok, volt aki kijelentette, ha szeretsz akkor nem törsz össze lelkileg. Ez volt.

Én úgy látom, minden nő ilyen.

De: lehet nem így van csak eddig nem jó helyen voltam

2015. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!