Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha a lánynak nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a lánynak nagyobb lába van, mint a fiúnak (párkapcsolatban)?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 10:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki egyáltalán ne törd ilyen hülyeségeken a fejed!
2008. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ez nem ciki. Ha nagyobb farkad lenne, mint a pasidnak az lenne a ciki, de az nagyon.
2008. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
51%

Miiiiiiiiiiiii??????????????? Jól látom????

Ilyen hülye kérdést feltenni.....áááá, ezek már csak poénkodnak ugye? Valaki üsse le őket!!!! Bazz :S:S:S:S

2008. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Hat nagyon ciki, ne is haragudj! A pasi attol pasi, hogy 60-as laba van, a csajszi meg attol csajszi, hogy 32-es. Mintegy kifejezi az eroviszonyokat, azt, hogy a pasinak kell teged megvedenie, o hordja a nadragot, szereli meg a csapot, keresi a penzt, viseli az elet terheit. Forditott felallasbol semmi jo nem sulhet ki.
2008. aug. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
tök fölösleges ilyenen agyalni.
2008. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem ciki,hisz pl. az utcán ki fogja észrevenni hogy neked 2 számmal nagyobb a lábad.senki :D,szóval ilyen hülyeségeken időhúzás agyalni :D
2009. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
hagyjuk már
2010. jan. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
:D a fiu magasabb neked meg nagyobb a lábad ? szerintem kicsit vicces lehet ha az én barátnömnél igy lennének az arányok akkor tuti piszkálnám ezzel, de hát én ilyen vagyok, lehet a barátod nem.
2010. jan. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
Szerintem fatális hibát követtél el hogy összejöttél vele de lehet hogy az is fatális hiba volt hogy ki engedik az ilyeneket a valoéletbe :)szerintem az inteligencia teszten szinte biztos hogy a pasi lenne jobb .. nem baj de ha ..élj csak ...Istenem miért van hogy ilyen hülyék nincsenek a parlamentben .. legalább nem csinálnának nagyobb kárt...
2010. jan. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

Abszolút nem az :P Majd a párod pont azt lesi h mekkora a lábad. De am egymás közt poénkodhattok vele :D

Segáz:P

2010. jan. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!