Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha a lánynak nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a lánynak nagyobb lába van, mint a fiúnak (párkapcsolatban)?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 10:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Fú de gáz :) Ezt kifogtad :) Engem zavarna. (Érdekes, ha a kézzel volna ilyen méretkülönbség, az nem.)
2010. jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Igen, ez azonnali ok a szakításra! Sőt, soha többé még csak ne is beszélj vele!


Most komolyan, ezt komolyan kérdezted? Ahol már felmerül hogy ez ciki-e, már ott gondok vannak. És ez a ciki, hogy ilyeneken agyalsz.

2010. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Ha ciki hanem ezen nem tudsz változtatni!!

Fogadjátok el önmagatokat és egymást ugy ahogy vagytok!

2010. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Miért, ha azt mondanánk, hogy ciki, azonnal rohannál szakítani?

Gondolkozz kislány! Egy kapcsolatban nem az ilyen dolgok számítanak... :)

2010. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem értelek, bocs. Valahol elő van írva, hogy a fiú lába nagyobb kell legyen, mint a lányé? Annyiról tudok, hogy farka kell legyen, neked meg puncid, méretekről nem hallottam semmi szabályt.
2010. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, mondjuk ha a barátnőmnek nagyobb lába lenne mint nekem(nekem 45ös) na az kicsit fura lenne:D
2010. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyet nyáron strandon, meg olyat is, hogy a lány volt magasabb. Egyik sem zavart senkit.
2010. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb a bajszod, mint a fiúdnak, na az a gáz :)


Hát szerintem nem sokan szoktál figyelni a párok lábát. Szóval a kérdésre válaszolva:

Nem ciki

2010. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz: a járáson kívül úgysem csináltok vele mást.
2010. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nyugi ha vele vagy 3 éve és rájössz, hogy ugyan azt a poént löki már évek óta és utána rájössz hogy még is szereted na az ciki-.-
2010. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!