Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom egy hisztérika mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom egy hisztérika mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem rég óta vagyunk együtt de mindig hisztizik valami miatt. Legutóbb az volt a baja hogy kijelentettem hogy nem alszok nála mert nem szeretek másnál. Aztán az a baja hogy más lányoknak lájkolgatom a képét fbon. Aztán az is baja hogy kevés idöt töltök vele mert beteg voltam vagy dolgoztam vagy barátokkal voltam. Nem tudja megérteni hogy nekem nem csak körülötte forog a világ. Multkor szakitani akart aztán lenyugodott. Aztán taliztunk csak megkértem hogy menjen el mert nem voltam jól. Tök aranyos volt meg megértö de azota hiába keresem alig birom elérni nem reagál a hivásaimra nem hiv vissza (ez 3 napja van) viszont ma utolértem és tökre kedves volt de kb lerázott a teleofnban is hogy siet. Mi a franc baja lehet?

18 évesek vagyunk


2015. máj. 18. 14:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
De folyton leszarod ilyen-olyan oknál fogva. De amikor ő egyszer nem ugrik a hívásodra, te meg vagy sértődve? Kicsit gondolkodj el ezen a kapcsolaton.
2015. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű? Pontsan azt csinálja veled amit te vele, hogy lásd milyen érzés neki.
2015. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Én értem őt.

Nem alszol nála, minden és mindenki fontosabb nála, majd elküldted.

Majd amikor ő csinálja ezt veled, akkor megy a durci a te részedről. Elvégre lehet ő is annyira elfoglalt, mint te, nem?

2015. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
De most én nem tehetek rola hogy ide-oda kellett mennem ö meg unatkozik és rám akaszkodna. Meg szeretek vele lenni de ö azzal is traktált régebben hogy biztos vele akaroke lenni nem csak azért vagyoke vele mert nincs épp más. Nincs önbizalma és rajtam vezeti le.
2015. máj. 18. 15:09
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor most mi a probléma? Örülj neki, végre nem unatkozik. Neki is joga van elfoglaltnak lenni.
2015. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy foglalkozol vele és nem rázod le folyton,ha annyira akartál volna vele lenni. ki tudtad volna harcolni, most meg pedálozol neki?... hát nem csoda, hogy lesz még elutasított telefonálásod. Ha önbizalomhiányos, akkor meg duplán kéne vele foglalkozni, így most gondolhatja azt, hogy biztos nem elég jó neked-az ilyet egyszer már megéltem és utálom az ilyen pasikat- szerencsétlen csaj.
2015. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű talált egy normális palit, aki törődik vele nem úgy mint te. Érettlen vagy egy kapcsolathoz, kedves kérdező!
2015. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Érdekes itt mindig csak a kédezöket tudják szidni.kétlem hogy megcsalna nem olyan lány ö ;) meg amugy se birna megcsalni mert látszik hogy szeret:)

én nem azt akartam hogy szarjon le csak hát nem értem rá de attol vele akarok lenni

2015. máj. 18. 15:45
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
nem megcsal, ő úgy veszi, hogy már otthagyott :D
2015. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
de ha már páran ugyanazt mondjuk elgondolkozhatnál rajta, hogy talán tényleg veled van a baj kapcsolattéren ;)
2015. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!