Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom egy hisztérika mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom egy hisztérika mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem rég óta vagyunk együtt de mindig hisztizik valami miatt. Legutóbb az volt a baja hogy kijelentettem hogy nem alszok nála mert nem szeretek másnál. Aztán az a baja hogy más lányoknak lájkolgatom a képét fbon. Aztán az is baja hogy kevés idöt töltök vele mert beteg voltam vagy dolgoztam vagy barátokkal voltam. Nem tudja megérteni hogy nekem nem csak körülötte forog a világ. Multkor szakitani akart aztán lenyugodott. Aztán taliztunk csak megkértem hogy menjen el mert nem voltam jól. Tök aranyos volt meg megértö de azota hiába keresem alig birom elérni nem reagál a hivásaimra nem hiv vissza (ez 3 napja van) viszont ma utolértem és tökre kedves volt de kb lerázott a teleofnban is hogy siet. Mi a franc baja lehet?

18 évesek vagyunk


2015. máj. 18. 14:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyerek vagy még te a kapcsolathoz. Tudod... ott mindkét félnek erőt és energiát kell befektetni. Itt azonban a barátnőd nem egy hisztérika, csak jogosan várna el tőled dolgokat és törődést. Amit a saját leírásod szerint nem adsz meg neki. Tegyél neki egy szívességet és hagyd őt békén. Az rendben van, hogy nem csak körülötte forog a világ, de azért a közepe felé illik elhelyezni azt, akit szeretsz. Ezek szerint viszont nem szereted eléggé.
2015. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem az utolsóval. A barátnőd most tükröt tart neked, ugye milyen sz*r? :D Bizony, ahogy írták, nem akkor kell találkozni a barátnőddel, amikor éppen van rá időd, hanem éreztetni vele, hogy akarsz időt találni, nem csak akkor keresni, ha éppen nincs más dolgod. Egy barátnő nem egy játék, amit leveszel a polcról, hanem egy ember, akivel foglalkozni kell - ideális esetben foglalkozni akarsz vele.
2015. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Aha az szép és jo amiket irkáltok én vagyok a szar szemét de az nem baj hogy ö valszeg egy szó nélkül dobott. Ez nem gáz? Ö a jótét lélek mert annyi sincs benne hogy a pofámba mondja ezt?
2015. máj. 18. 19:53
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

#21-es voltam. Nem biztos, hogy dobott. De ha neked nincs időd rá, akkor mért várod, hogy tovább foglalkozzon ezzel az üggyel? Elege lett és nem kíváncsi rád. Mindennek van következménye és a te viselkedésednek most ez lett.


Az enyhe sértődöttségből, ami a szavaidban felsejlik, arra tudok következtetni, hogy még most is egy "kicsit" önző vagy és nem nézed az ő szemszögéből a dolgokat. Az első lépés az lenne, ha mondjuk beismernéd, hogy igen, valamit elqrtál, mert megbántottad őt. Ha neked nem ilyen barátnőre van szükséged, akkor keress másmilyet, de az tény, hogy ezzel a lánnyal nem úgy bántál, ahogy ő azt várta tőled. És az, hogy ezeket a dolgokat hisztinek fogod fel, még világosabban beszél. Nem tudom, hogy hogyan fogalmazzam még meg másképpen úgy, hogy udvarias maradjak, de vélhetőleg itt te a hibás vagy és nem az áldozat.

2015. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy minimális eszed lenne, felhívnád vagy átmennél hogy megbeszéljétek...de remélhetőleg otthagyott :D
2015. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Voltam nála. Közölte velem hogy nem boldog mivel nem keresem nem találkozunk nem szexelünk és ezért nem akar többet velem lenni nem pocsékolja rám az idejét de veszekedni se akar szoval menjek el.

De miközben mondta elpityeredett meg könnyes volt kicsit a szeme szoval szerintem vissza tudom még hoditani elég könnyedén :D

2015. máj. 18. 21:54
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne hódítsd vissza, jobbat érdemel nálad!
2015. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
A 27-essel együtt könyörgök, hogy hagyd szegény lányt. Neked nem kell még barátnő, ő viszont törődést igényel!
2015. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén szerencsétlent! Idióta barom vagy. Tudod mit lehet okozni a nemtörődömséggel? Akár öngyilkos is lehet ha hosszútávon ezt csinálod vele. Hagy békén, mert megérdemel egy normális pasit!
2015. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Irtam neki fbon es irt egy regényt hogy hagyjam meg hogy nemis hiányzok neki. Tudom nagyon jol hogy ez csak duma. Meg hiszti ugyis lenyugszik hamarosan :)
2015. máj. 19. 12:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!