Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltőzés és döntésképtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltőzés és döntésképtelenség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, másfél éve vagyunk már együtt a barátnőmmel. Döntésképtelen mindig az anyukája dönt helyette mindenben. Számomra ez már nagyon dühítő és tűrhetetlen. Nagyon ritkán tudunk csak együtt aludni , náluk nem lehet nálam pedig a szobám felépítése miatt nem lehetséges. Ha együtt alszunk, az anya ordítva jön át hogy hogyan képzeljük. Ez nem csak engem de már a szüleimet is zavarja. Folyamatosan zaklassa telefonon és a szüleimet is. Én párnapja költöztem el otthonról, de még sok mindent kell csinálni a házon. Anya ezt mondta " nem engedem még hogy a lányommal együtt aludjatok." Itt nagyon ideges lettem , meg magyaráztam neki. Elegem van abból hogy magyaráz ne hogy már ő döntsön , lánya pedig képtelen kiállni magáért. Sokat gondolkoztam már rajta, hogy hagyom őket a fenébe éljék tovább az életüket ketten. Barátnőm szobájába , néha észre veszem hogy a ruhák össze vissza vannak. Így akkor hogyan takarítana? Véleményetek szerint , jó megoldás a szakítás? Olyan az anya mint egy pincsi kutya , lesem lehet vakarni.

2015. máj. 18. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha szereted a lanyt valahogy megkell oldanotok es jol eszhez teriteni az anyost de ha nem annyira es nem erzed megfelelo partnernek hogy hosszu tavon tervezz vele hagyd el. Mondjatok meg az anyjanak hogy nem gyerek es hozhat most mar onallo donteseket a parod#8 voltam
2015. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam már az anyával , le ültünk megbeszéltük annyit kért hogy ha megyünk valahova telefont vegyük fel. Innentől fogva nem gondolom hogy tárgyalni kéne , ha ő nem képes tartani magát én sem fogom. Vagy az lesz amit mi mondunk vagy semmi sem.
2015. máj. 18. 20:16
 13/14 anonim ***** válasza:
A lany szerintem,nincs onbzalma,nem tudd sajat dontest hoznia nincs mellete biztatas,ebbe ha te szereted te is segithetnel neki kibontakozni.szerintem nincs osszefugesbe a csinossagal mint a 8os mondja de ha te igy gondolod,akkor nem tudni minek irsz ki ilyet.biztos szor
2015. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te nagyon eltökélt vagy..........
2015. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!