Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még együtt maradnunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még együtt maradnunk?

Figyelt kérdés

A véleményetekre vagyok kíváncsi. Egy 25 éves lány vagyok, több mint 7 éve vagyok egy kapcsolatban.(első kapcsolat). Szeretjük egymást, de számomra nagyon sok minden hiányzik a kapcsolatunkból. A párom nagyon sokat dolgozik, hétvégén is reggeltől estig, ezért nagyon keveset tudunk együtt lenni. Nem költöztem hozzá, pont az egyedüllét miatt, de ezt leszámítva minden éjjelemet ott töltöm, reggel mindenki elmegy a maga dolgára, este pedig együtt vagyunk de ez sem túl tartalmas. Úgy érzem már nagyon belefásultam ebbe az egészbe, ezt próbáltuk is megbeszélni, de sosem történik semmi változás. Pedig tényleg szeretem őt, és ő is engem, minden megvan benne amire azt tudnám mondani, hogy na igen ilyen emberrel szeretném az életem leélni, de alig mozdulunk ki valahova, és ez nekem így kevés. Szerinte még mindig nem nőttem fel,és ha lenne olyan dolog ami mindkettőnket leköt akkor szívesebben lenne itthon velem, de ilyen dolog nem nagyon van, vagyis nincs közös érdeklődési körünk. Szeretne már gyereket is, én is szeretnék de nem tudom, hogy ő-e a megfelelő erre a pozícióra. Nem szeretnék egy olyan férfivel élni aki állandóan csak dolgozik. Bár ő azt mondja, hogy ha lenne gyerek másképp állna az egészhez.

Az utóbbi időben elég sokszor megfordult a fejemben a szakítás gondolata, de nem akarom elhinni, hogy csak ez a lehetőség van, egyáltalán érdemes küzdenem még, vagy adjam fel, és keressek mást.


2010. febr. 25. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hány órában dolgozik?

te nem dolgozol,vagy te mit csinálsz egész nap?

este mikorra ér haza?

2010. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
és ő hány éves?
2010. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

leírtad a lényeget te magad.

azt írtad hogy minden megvan benne amitől úgy érzed, hogy le tudnád élni vele az életed.

dolgozik? nem dolgozna jobb lenne? teszem azt kocsmázna, otthon meresztené a sxggét? hidd el sokan cserélnének veled.

de az is érthető hogyha neked hiányérzeted van azzal kapcsolatban, hogy keveset vagytok együtt. a gyerek valóban hatalmas változásokat hozhat. viszont hogyha kockázatosnak tartod, és nem vagy bisztos a dolgodban akkor nem ajánlom.

de mindenképp érdemes életben tartani a kapcsolatot, mert ahogy leírtad azért jelentősen több jót látok benne mint rosszat.

találj ki te valami programot, hogy elmenjetek kikapcsolódni, menjetek el együtt valahová, és próbálj minnél több közös érdeklődést találni, mert bizonyára van hiszen már sok éve együtt vagytok :)

sok sikert ;)

2010. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ő most lesz 30 éves. Reggel elmegy olyan 7 óra körül és csak este 7-8 óra magasságában jön haza. Hétvégén pedig a szüleinél dolgozik a pincébe, (esztergál, fúr, farag stb.), de azt is reggel 7-től este 8-ig. Azt mondja neki ez a kikapcsolódás. Ő akkor boldog ha dolgozhat na és persze a társaság se rossz.(öccse+a haverok)

Én is dolgozom, két műszakban, napi 8 órát, de a többit szeretném vele tölteni vagy legalább egy kis részét.

2010. febr. 25. 09:53
 5/14 anonim ***** válasza:
12órázik vagy csak normál melo után még elkolbászol haverokkal,vagy akármerre?
2010. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem 12 órázik. Hanem reggel elmegy dolgozni, hazajön vagyis a szüleihez, és még ott nyomja 7-8-ig. Az öccse autószerelő, aki szintén a szülőknél dolgozik, és egymásnak segítenek.
2010. febr. 25. 10:12
 7/14 anonim ***** válasza:

ha annyira odalenne érted,akkor lenne veled többet...

volt olyan exem,aki amig szeretett,nem érdekelte hogy otthoni vállalkozásba be kell segiteni,állandoan rajtam lógott...mikor csendesült a lelkesedése,állandoan "otthon segitett be"...


bocs,de ez nem normális

2010. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
MENEKÜLJ!!!!!!!!!!
2010. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatod és ez a lényeg. Hagyd ott, előbb utobb ígyis úgyis vége lesz (szerintem ennek már vége)és jobb most mint később egy gyerekkel. Nagyon kevés első kapcsolat tart ki hosszú ideig, egyszerűen nem élted ki magad, nem szereztél tapasztalatott ez majd hiányozni fog. A barátod meg egyértelműen rádunt.
2010. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és az ezt következőeket is. Azt hiszem többen látják úgy, hogy ennek véget kell vetnem, de azért annyira nem könnyű 7 évet csak úgy eldobni.

Tudom minden szakítás nehéz, mi is szakítottunk egyszer de újra összejöttünk. Annyira szeretném ha működne ez a kapcsolat, mert nem keveset feccöltem bele, és még mindig reménykedem, hogy hátha megváltozik, de asszem elfogyott az erőm. 25 éves vagyok és bár még fiatal, de már szeretnék valamit kezdeni az életemmel. Nem most akarom kiélni magam, hanem szeretnék már családot, de így nem tudom, hogy fog menni. Ha nagyon nincs más akkor lépek, de ezért is vagyok kíváncsi a véleményekre, hogy milyen arányban oszlik meg a tábor.

2010. febr. 25. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!