Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanád vagy sem? Őszinte válaszokat, ha kérhetem.18L

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk minden téren rendben van, de kiderül, hogy az egyik ismerőse iránt vonzalmat táplál, de nem csalt meg vele.


Ilyeneket írt és mondott a csajnak: 'Nagyon szép vagy', 'kívánatos vagy', 'vonzó vagy', 'megkívántalak ma, mikor láttalak', 'dögös vagy', 'rád másznák, letepernélek', 'ha nem lenne csajom...'


Utána jártam, szóval 100%, hogy nem csalt meg, csak szeretne vele lefeküdni, de szerintem minden pasi ilyen, nem?


A kérdés: Nézzem el neki, mivel nem történt megcsalás?


2015. máj. 20. 16:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Igen hűséget nem vakságot de ez már bőven túlmutat azon hogy csak megnézte. Ilyeneket nem lenne szabad írogatnia. Beszéljétek meg. Amúgy a vágyai tárgya is viszonozza ezt?
2015. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Az egyik haverjának mesélte el, aki nem bírta magában tartani, mivel gyerekkorunk óta jóbarátok vagyunk, sőt, együtt nőttünk fel. Persze a barátomnak is az egyik legjobb haverja, azért merte neki ezeket elmondani.


Benne lenne a csaj is, én úgy tudom, de vagyok én, ami mindkettőjüket korlátozza. Állítólag az elején nem is foglalkozott vele a csaj, de aztán mivel barátom nyomult, felkeltette az érdeklődését...

2015. máj. 20. 16:29
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Semmi baj, majd ha összefekszenek, tartod nekik a gyertyát. :)
2015. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Pont miattam nem fekszenek össze. Csak akkor feküdne le vele a barátom, ha nem lennék neki. Így patthelyzet.
2015. máj. 20. 16:33
 15/28 datass ***** válasza:
94%
Ezt hívják érzelmi megcsalásnak látszik a leírásból hogy érzelmeket táplál a másik nő iránt,még ha testileg nem is tette meg... de szíved joga hogy megbocsájtod-e neki vagy sem csak nehogy a végén hoppon maradj.
2015. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, de kevés kis eszed van neked, kislány. :)
2015. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint úgy gondolom, hogy semmit nem ér az a fajta "hűség", ami csak gyávaságból adódik, mert fél, hogy mi lesz, ha az eddigi kényelmes és megszokott élete változik. A pasid nem hűséges hozzád, más lányra vágyik. És ez nem az a kategória, ami a legtöbb pasinál van, hogy lát egy csajt az utcán, megfordul utána esetleg, és két perc múlva el is felejti. A pasid már verbalizálta is a vágyait, direkt NYOMULT egy másik lányra, ez ugyan személyfüggő, de nálam bőven kiütné a biztosítékot, bőven megcsalás kategória lenne. Egy fülig szerelmes pasi nem vágyakozik más nők után- legalábbis, nem egy konkrét nő után, mint a te barátod. Ez nem megcsalás, itt már magadat hozod megalázó helyzetbe, ha ezt hagyot és csak nézed tehetetlenül, hogy "dehát konkrét megcsalás nem történik". MÉG nem. Szerintem neked is, és a másik kettőnek is jobb, ha még most kihátrálsz a dologból. Kevésbé lesz megalázó rád nézve.
2015. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt. Együtt tervezzük a jövőnket és ezért ő is mindent megtesz. értem amit mondodok, nem vagyok hülye, csak akkor nem értem, hogy miért csinálja ezt, ha engem akar majd elvenni, gyereket tőlem akar stb...
2015. máj. 20. 16:58
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

tizenévesen nekem pontosan 3 pasi mondta, hogy engem akar elvenni, engem képzel el a gyermekei annyjának. a 3ból 2 velem szakított, nem én velük.


ha ő is nagyjából korodbeli, akkor ezek valószínűleg csak szavak. nem minden pasi csinál ilyeneket, ez már az érzelmi megcsalás szintjén áll. másik nőt akar ágyba vinni, és ezért aktívan tesz is. elég egy alkalmat adni rá, amikor elutazol egy hétvégére, a lebukás teljes veszélye nélkül, és már egy ágyból fognak rajtad röhögni.

2015. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Ő 19 éves.


Én úgy tudom, hogy a csaj már lépett az ügy érdekében, de a barátom nem ment bele.


Egyre zavarosabb az egész...

2015. máj. 20. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!