Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanád vagy sem? Őszinte válaszokat, ha kérhetem.18L

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk minden téren rendben van, de kiderül, hogy az egyik ismerőse iránt vonzalmat táplál, de nem csalt meg vele.


Ilyeneket írt és mondott a csajnak: 'Nagyon szép vagy', 'kívánatos vagy', 'vonzó vagy', 'megkívántalak ma, mikor láttalak', 'dögös vagy', 'rád másznák, letepernélek', 'ha nem lenne csajom...'


Utána jártam, szóval 100%, hogy nem csalt meg, csak szeretne vele lefeküdni, de szerintem minden pasi ilyen, nem?


A kérdés: Nézzem el neki, mivel nem történt megcsalás?


2015. máj. 20. 16:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát, most lehet, hogy le leszek pontozva, mint nő, de tapasztalatból mondom, hogy ne nézd el.


Nekem egy srác írogatott hasonlókat, bár nem ennyire konkrétan, de ugyanez volt a lényege, hogy "ha nem lenne csaja". A srácnak hat éves kapcsolata volt, előtte tervben volt az is, hogy megkéri egyszer majd, stb.

Végül nem csalta meg a lányt, DE!


Azóta az én párom.

Már régóta nem szerette az adott hölgyet, csak nem vallotta be magának (sem), kényelmes volt, jó volt.


Más szemszögből nézve, ha megtudnám, hogy másnak ír ilyeneket, azonnal kivágnám. Nézni szabad, de ez már jóval több annál.

2015. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondják az előttem szólók. Nem a fantáziálással van a baj, hanem azzal, hogy a barátod már a bepróbálkozásig is eljutott. Még ha egyelőre nem is vette a fejébe, hogy egyszer majd meghúzza a másik csajt, akkor is 100%, hogy el fog jönni az a pillanat, amikor már nem lesz többé ura a vágyainak. Rég nem szabad akaratából van veled, hanem csak mert "köteles" hű lenni hozzád, és mert már beleszokott az állapototokba. Nekem ez nem érné meg, de te tudod.
2015. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem,nekem ez nem fér bele.
2015. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%

Természetesen ez nem megcsalás,de ez már nem az a kategória hogy "hú de szép csaj de nekem barátnőm van és szeretem és utána már nem is emlékszik rá".

Ez már az a kategória amikor már lépett egyet,kezdeményezett az adott lánynak.

Én már nem bíznék meg benne ez férfiként mondom ! Az is valószínű hogy már lehet hogy nem is szeret csak nem akar "megbántani".

És már megbocsáss de ezt te már úgyse fogod megtudni hogy megvolt-e neki.Valószínűleg nem lesz olyan hülye hogy ezt elmondja már a haverjának,vagy ha igen a barátod nem adja tovább neked.

De ez csupán az én véleményem.Szíved joga hogy mit fogsz tenni.

2015. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%

Kèrdezõ.,..Valószìnû nagyon szereted, ezèrt nem zavar annyira.Viszont összezavar màsok nèzõpontja.

A helyedben tisztàznàm, hogy kinek mi fèr bele egy kapcsolatba.A nõk àlltalàban egy fèrfit szeretnènek, a fèrfiak viszont nehezen elègednek meg egy nõvel.Hmm..Vajon mi a fontosabb?Az, hogy te szereted ès azt szeretnèd, hogy boldog legyen?Ez idàig ok.De csak tèged akarjon szexuàlisan?Ez viszont màr csak úgy megy, hogy elmondod neki, hogy ez ìgy nem ok szàmodra.Vagy vàltoztat, vagy ti tudjàtok.Testi, szexuàlis kapcsolata lehet bàrkivel, viszont amit melletted tapasztalt, àtèlt, azt csak veled èlheti àt.Minèl mèlyebb egy kaocsolat, a kèt fèl annàl nehezebben tud elszakadni egymàstól.Egy szexuàlis együttlète párodnak valakivel, ugyan milyen következmènyekkel jàrna?Elküldenèd, mert valakivel (jólèrezte) magàt?

Vagy elküldenèd, mert tudja, hogy ezzel neked fàjdalmat okoz?Èrzed a külömbsèget?

Pedig mind a kèt verzióban szeretik egymàst, csak màsfèle emberek.Màskèppen illenek össze.Ezèrt kell elmondani, hogy neked mi fèr bele egy kapcsolatba.Mert sok pasi lehet mèg, aki úgy figyel ràd, ahogyan azt te valahol mèlyen szeretnèd!

2015. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem bocsátanák meg.
2015. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A lelked mélyén tudod a választ - ne a válaszokra hagyatkozz.

Ha szereted, és el tudod nézni, nézd el a dolgot - egyszer. De ha ez többszörös, nem éri meg, h fájdalmat okozzon neked. Közöld vele, h téged ez is nagyon érzékenyen érint, és ez neked nem fér bele. Tudom h sok kapcsolat van, ahol az ilyen belefér, meg az is, hogy a férfi más csajokkal flörtöl a csaja szeme láttára, szóval közöld vele, h te nem ilyen vagy.


Viszont azon erősen elgondolkoznék, hogy a kapcsolatotok tényleg minden téren rendben van-e.

2015. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok,de egy nőnek sem írnék ilyet,úgy ,hogy barátnőm van akit állítólag még szeretek is.

Szóval szerintem te is tudod,hogy itt egyáltalán nincs minden rendben,csak te szereted és nem akarod magadnak bevallani.

2015. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!