Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dilemmában vagyok. Tegnap megláttam hogy a párom beszélget egy gyerekkori lány barátjával?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt gond,azzal beszélget akivel szeretne,de megakadt a szemem az egyik mondaton. Azt írta neki hogy már nem szeret úgy és szerinte már nem is fog. A csaj írta neki,hogy ez így nem lehet mert boldogtalan. Erre a párom válasza az volt hogy hát kivel legyen akkor,megint egyedül?! Szíven ütött engem ez nagyon. Rá kérdeztem hogy szeret-e. Hogy mit érez,ha nem szeret az nem baj,mondja el nem lesz sértődés belőle de ne játszunk a másikkal. Azt mondta szeret,de már tudom hogy ez nem igaz. Azt is tudom hogy nem lett volna szabad elolvasnom de úgy érzem hogy ezt meg kellett tudjam,ha így akkor így,de legalább tudom. Én nagyon szeretem és fájna ha vége lenne de nem szeretném ha boldogtalan lenne velem. Azt is írta a csajnak hogy nem akar gyereket,nekem mégis azt mondta akarja. Nem érti hogy én azért szeretnék annyira anya lenni mert az elsőt elvesztettük. De még erről is lemondtam mikor láttam hogy mégsem akarja annyira. Mit tegyek?

2015. máj. 21. 14:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem,ebben biztos vagyok. Max barátság. Azt mondta a lány szerelmes volt belé,de ő nem akart vele járni mert nem bírt rá nőként nézni. De mikor összejöttünk írta a páromnak "részegen" hogy az ágyába kívánja stb. Már akkor nem volt szimpatikus mert olyan ocsmányul beszélt a párommal mintha seggéből rángatta volna elő. De a párom azt mondta csak hülyéskednek. Hát én egy barátommal se beszéltem soha úgy.
2015. máj. 24. 20:32
 12/17 A kérdező kommentje:
Most utazunk Jövőhét pénteken a szüleihez mert a 6 éves húgának ballagása lesz. Szombatra betervezte a szalonnasütést és a csajt is hívni akarja. Én meg mintha nem fájna picit se vagy nem zavarna azt mondtam jólvan Jöjjön nyugodtan. Annyira nem akarom de azt se akarom hogy visszamondja a meghívást mert az kellemetlen főleg ha majd írja hogy én miattam. Komolyan ez a csaj mit gondolhat rólam?! Nem is vagyok olyan amilyennek leírt,ha mégis van benne valami legalább azt is elmondhatta volna a csajnak hogy beszél velem ha valamit nem jól vagy nem úgy csinálok meg ahogy ő szeretné. Vagy hogy semmire se képes csak gépezni,de egy kávét feltenni csak havi kétszer tud.
2015. máj. 24. 20:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2015. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az hogy már "nem szeret úgy", az ki tudja mit jelent. Az már csak úgy van, hogy elmúlik a rózsaszín köd. De ha a megbeszélésből csak annyi lett, hogy nem volt hajlandó semmit mondani, csak hogy ne olvasd el a telefonját, akkor annyi.
2015. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Közölte,hogy már nem szerelmes belém. Igazából hiába teszek ezért a kapcsolatért nem változik. Nem mond el semmit. Nem is figyel rám. Sajnos én még nagyon szeretem.
2015. jún. 20. 23:17
 16/17 A kérdező kommentje:
És szerinte nekem nincs közöm hozzá mikor kivel beszél,mit csinál. Szerintem egy kapcsolatban evidens,hogy mindenhez van közünk. Nem is érdekelne,ha nem írna másnak ilyet ahelyett hogy nekem mondaná el. Nem mással van együtt. Vagy csak én vagyok Ennyire hülye,hogy így gondolom?
2015. jún. 20. 23:19
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehetnek kisebb titkai, és én is gyűlölöm, ha minden szavam ellenőrzi akarja a barátnőm. Gyakran saját érdekedben is jobb ha nem ütöd bele mindenbe az orrod. De a másik oldal, hogy neki meg a fontos dolgokat igenis el kell mondania, különösen, ha kérdezed. Szerintem a barátod elég buta, már bocs. Nem kár érte. Ha túljutsz a szakításon, örülni fogsz, hogy megszabadultál tőle.
2015. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!