Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom ilyenkor megsértődni?

Figyelt kérdés
A pasim a fiú barátjánál van én írtam neki neten, hogy megkérdezzem rá ér-e később, erre a barátja irkál nekem vissza a pasim telefonjáról undok stílusban. Szerintem ezt a pasimnak nem kéne hagynia, bár ahogy én ismerem nem tud róla, de akkor is tudhatná h a barátja közelében nem szabad a telefonját otthagynia. Engem zavar a dolog, hgy reagáljam le? 16/L
2014. nov. 18. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a barátoddal hogy mikor tudtok találkozni és ha netán a haverjánál van akkor mondja meg neki hogy ne nyúlkáljon a telefonjához mivel az nem az övé ráadásul ha a barátod nem tud róla. Nem kell megsértődni hanem értelmesen tudatni a barátoddal ha valami nem tetszik.
2014. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mit csinál a telefonjával.Övé és kész ha pedig valami problémád van a barátjával ne a pasidra legyél sértődve.
2014. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barátod nem is tud róla, úgyhogy beszéld meg vele.

Ha tud róla, akkor igen, okod van megsértődni, hiszen a tudtod nélkül bármilyen üzenetedet elolvashatja, amit nem neki szánsz.

Azt csinál, amit akar a telefonjával, ha akarja, odaadja a barátjának, de hogy a barátja olvasgatja az üzeneteidet, pláne, hogy a hülyéje még nem is titokban teszi, hanem még válaszol is rá, az már elég gáz.

2014. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel írtad a korod így már érthető, hogy tőlünk várod a választ/megoldást.

Aranyos lehetsz, ez elég szép kor, ahhoz, hogy leragadj ilyeneken, boldognak kéne lenned. Bár a legnehezebb is, de próbálj felül kerekedni az érzéseden, nem felvenni, próbáld poénosra venni, nyugodtan, élvezd ki, de ne felelőtlenül ezt az időszakot/életkort, amíg tini vagy.


Elhiszem, hogy zavar, írj vissza valami poénosat. És, ha legközelebb tudod, hogy a haverjaival van, ne írj rá, így ezt elkerülheted.

Biztos a srác is csak szórakozik, hiába undok.

N

2014. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!