Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért annyira fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért annyira fontos a próbálkozó hím anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Pénz, kocsi, lakás, stb, stb..

Miért fontosabak ezek, mint a személyiség?

Egy csóró gyári melós (23/F)


2010. febr. 25. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek fontosak.Például nekem nem mert én is csóró vagyok.

L18

2010. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Mert vkinek meg kell vennie az újj ruhákat, vkinek fuvarozgatnia kell őket...
2010. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges általánosítani. Sokan túl is magyarázzák ezt a dolgot, tehát ha egy lány elutasítja őket, akkor rögtön jön az, hogy biztos a pénz miatt, holott talán semmi köze hozzá. Nem mondom, van olyan nőtársam, aki a pénzre hajt, de sokkal kevesebb, mint amennyire ez hangoztatva van. A te korodban pedig főleg nem ez dominál. Nem sűrűn fordul elő, hogy egy 23 éves embernek saját háza, autója és rendezett anyagi helyzete van, tehát már itt alapból bukott a dolog.

Akkor is szeretik ráfogni a nőkre, hogy pénzre hajtanak, amikor nem hajlandóak eltartani valakit. Már pedig ez természetes dolog. Szóval a tanácsom, hogy nyisd ki jobban a szemed, nem sok olyan nő van ebben a korban, aki a pénzt hajtja.

2010. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Nem minden a pénz, és szerintem nem sok lány van akit valóban csak az hajtana (max. a ribancokat, de olyanokkal meg nem kell kezdeni...). Szóval fel a fejjel;) Nem ez számít;)

18L

2010. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Azért hogy biztos háttere legyen.
2010. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
előző vok: de most tetszik valaki aki eléggé gazdag, de ha csóró lenne akkor is bele lennék esve :) am Taylor Lautnerről van szó
2010. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Belőled is a csalódottság,meg a keserűség beszél.

Nyilván teli van a világ pénzéhes,felszínes,szemét,önző dög emberekkel,akik között ugyanúgy vannak férfiak is,és nők is.

Akadnak viszont rendes,jólelkű,nem a külsőségeket hajszoló emberek,köztük férfiak is, és nők is.

A Te feladatod az Élettől,hogy megtaláld a Hozzád illő párt,aki nem a pénzre hajt,és önmagadért szeret Téged.Bizony,ezért keményen meg kell izzadnod.A feladat nem lehetetlen,hiszen léteznek még rendes lányok is,viszont tudnod kell,hogy a boldogsághoz nincs királyi út.Rengeteg pofont fogsz még kapni az Élettől,mire megtalálod az Igazit.

2010. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
mert fontos és kész.Nem kell, hogy milliomos legyen, de egy biztos anyagi háttérrel rendelkeznie kell. Kocsi: azért, hogy ne fagyjatok meg télen, amikor kíséred haza barátnődet, meg mondjuk ne gyalogoljon ki hozzád.Lakás: Sztem csak 30felett fontos, addig nem gáz, ha szülőknél laksz. Pénz: hogy el tudd vinni vacsorázni, moziba, tudj neki ajándékot, virágot venni és hogy ne égesd sem magad sem a párod, hogy ha ketten álltok a kasszánál és a lány veszi elő a pénztárcáját fizetni. Egy igazi férfinak ezeket meg kell teremtenie és nem szabad sajnálnia a barátnőjétől (aki mellesleg főz neki, minden vágyát teljesíti, miatta csinos még egy fárasztó nap után is).23/L
2010. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az Előzőhöz hasonló gondolkodású nők miatt alakult ki Benned ez a kép.Helyette is elnézést kérek,azért vannak,akik nem a kocsit nézik,van lábuk,és szerelmesek!
2010. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert szerinted a szerelem és az, hogy valaki nem földönfutó kizárja egymást? Hálistennek olyan párom van, aki tudja, hogy ezeket meg kell, hogy adja nekem és képzeld, még szerelmesek is vagyunk.
2010. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!