Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ezután? 18L

Figyelt kérdés

4 éve élek párkapcsolatban a barátommal. A kapcsolatunk nagyon jó. Mindig időt szakít rám hétköznap is, hétvégén pedig együtt vagyunk mindig. Segít nekem bármiben, de még a családomnak is. Együtt tervezzük a jövőnket.


Pont ezért állok értetlenül a helyzettel szemben...


Néhány hónapja visszahallottam, hogy jóban van egy lánnyal. Túl barátságos vele. Természetesen rákérdeztem tőle, hogy mégis minek tudjam be a dolgot? Azt válaszolta: Csak egy ismerősöm. Nagyon ért mellesleg a kimagyarázáshoz én pedig eléggé féltékeny típus vagyok.


Elfogadtam, de ott volt a fejemben a: miért vannak jóban?, miért van rá szüksége?


Így belekukkantottam a levelezésébe. Nem, nem adta meg a jelszavát, de elég feledékeny és tudom, hová jegyzi fel a jelszavakat stb. Ő viszont nem tudja, hogy én ezt tudom.


Hát elég 'érdekes' levelezések voltak. Nagyon nem egyszerű ismerősök csupán.


Amiket olvastam, összefoglalva: Nagyon kívánja a lányt és ezt hangoztatta is. Rengeteg szexuális töltetű üzenetet írt neki. Sokszor találkozgatott vele, amiről nekem fogalmam se volt. Úgy jött le, hogy nem történt intim együttlét köztük, de a barátom nagyon vágyik rá. Nagyon szépnek tartja meg szexinek, vonzódik hozzá és ezt simán be is vallotta neki. Meg, hogy a lakásán kettesben miket lehetne csinálni, szívesen rá mászna, szívesen kielégítené, szeretkezne vele. Volt, hogy hozzátette, ha nem lennék kapcsolatban...


Elég nagy "meglepetés" volt ez az egész, de ráadásnak rá 2 napra mikor felmentem a lakására, vajon kit találtam ott? Hát a leányzót...


Akkor kibuktam, de rendesen. Azt mondta csak beszélgettek. Mondtam neki, hogy melegen ajánlom, hogy zárja le ezt az egészet, ha nem akarja, hogy szakítsunk. Azt mondta persze, rendben, de ők csak ismerősök, értsem meg.



Azt nem mondtam még el neki, hogy miket olvastam, mert érdekel, fog e vele beszélni ezek után, de ha beköpöm a dolgot, ez nem derül ki.


Szóval várok... Eddig nem írt neki.


Vajon tényleg befejezi? Megszakítja vele a kapcsolatot?


Illetve miért fordult ilyesmi egyáltalán elő? Hisz semmi jelét nem láttam. Minden rendben van köztünk. Szerintetek? Miért csinálja ezt?


2015. máj. 24. 13:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Értem... Bár a fejébe nem látok. Tagadni meg nagyon tud.
2015. máj. 24. 15:37
 22/27 anonim ***** válasza:

Per pillanat milyen a viszonyotok,beszéltek egymással vagy várakozó állásponton vagy?

Négyszemközt beszéltetek már a dologról?

Szerintem soha nem mondd el neki,hogy olvastad a levelezését,esetleg csak akkor ha úgy alakul,hogy biztosan szétmentek.

2015. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Jó a viszonyunk, mindig jó volt. Kisebb bibik voltak csak. Nem vettem észre ebből semmit eddig, nem is vettem volna talán soha, ha nem pletykálnak, illetve nem olvasom el amit irogattak egymásnak.


Simán folytathatják ezután is, hisz eddig se vettem észre mit művel. Mi a garancia arra, hogy nem csinálja tovább?


Nem csak e-mailen tarthatja a kapcsolatot vele... A barátnőm valamelyik nap is látta vele beszélni, pedig megigérte, hogy nem fog többet vele...

2015. máj. 24. 16:01
 24/27 anonim ***** válasza:

Megértem,hogy megcsappant a bizalmad iránta,de ez hosszútávon kinyírja a kapcsolatot.Ha nem tud helyreállni a bizalom akkor egy idő után ok nélkül is féltékeny leszel,ha nem jövőre akkor öt év múlva,de mindig ott lesz a bizonytalanság.

Sok pár él együtt ilyen gyanúval,okkal vagy ok nélkül.Kevés a tökéletes kapcsolat.

2015. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Most gondold àt fordítva, szereted...így kèpes lennèl ilyeneket írni egy màsik pasinak, majd vidàman letagadni a lontos vàgyat ès a pasidnak azt mondani csak baràtok vagytok, vagy hogy nem is talàlkozol vele többet miközben de???

Èn nem ha szeretek valakit azzal őshinte vagyok, nem alàzom meg ilyen üzenetekkel...

2015. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szia 21 éves fiu vagyok és én nem küldözgetnék neked sexuális tartalmu smseket ha volna barátnöm,de nincs jelenleg szoval Nekem szabadna XD

Na mind1 ami a lényeg ez a srác idö kérdés és fére fog kurni,de már lehet meg is történt 1 másik lánnyal csak Te annyira szerelmes vagy,hogy nem látod a valoságot....

2015. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Itt nem szerelemről van szò, tündèrvilàg..

Nincs olyan hogy 14èvesen èleted pàrjàt, annyi èlethelyzet, annyi vàltozàs törtènik, ès annyit vàltoznak az emberek mèg 25-30 èves kotig hogy lehetetlen.

2015. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!