Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ezután? 18L

Figyelt kérdés

4 éve élek párkapcsolatban a barátommal. A kapcsolatunk nagyon jó. Mindig időt szakít rám hétköznap is, hétvégén pedig együtt vagyunk mindig. Segít nekem bármiben, de még a családomnak is. Együtt tervezzük a jövőnket.


Pont ezért állok értetlenül a helyzettel szemben...


Néhány hónapja visszahallottam, hogy jóban van egy lánnyal. Túl barátságos vele. Természetesen rákérdeztem tőle, hogy mégis minek tudjam be a dolgot? Azt válaszolta: Csak egy ismerősöm. Nagyon ért mellesleg a kimagyarázáshoz én pedig eléggé féltékeny típus vagyok.


Elfogadtam, de ott volt a fejemben a: miért vannak jóban?, miért van rá szüksége?


Így belekukkantottam a levelezésébe. Nem, nem adta meg a jelszavát, de elég feledékeny és tudom, hová jegyzi fel a jelszavakat stb. Ő viszont nem tudja, hogy én ezt tudom.


Hát elég 'érdekes' levelezések voltak. Nagyon nem egyszerű ismerősök csupán.


Amiket olvastam, összefoglalva: Nagyon kívánja a lányt és ezt hangoztatta is. Rengeteg szexuális töltetű üzenetet írt neki. Sokszor találkozgatott vele, amiről nekem fogalmam se volt. Úgy jött le, hogy nem történt intim együttlét köztük, de a barátom nagyon vágyik rá. Nagyon szépnek tartja meg szexinek, vonzódik hozzá és ezt simán be is vallotta neki. Meg, hogy a lakásán kettesben miket lehetne csinálni, szívesen rá mászna, szívesen kielégítené, szeretkezne vele. Volt, hogy hozzátette, ha nem lennék kapcsolatban...


Elég nagy "meglepetés" volt ez az egész, de ráadásnak rá 2 napra mikor felmentem a lakására, vajon kit találtam ott? Hát a leányzót...


Akkor kibuktam, de rendesen. Azt mondta csak beszélgettek. Mondtam neki, hogy melegen ajánlom, hogy zárja le ezt az egészet, ha nem akarja, hogy szakítsunk. Azt mondta persze, rendben, de ők csak ismerősök, értsem meg.



Azt nem mondtam még el neki, hogy miket olvastam, mert érdekel, fog e vele beszélni ezek után, de ha beköpöm a dolgot, ez nem derül ki.


Szóval várok... Eddig nem írt neki.


Vajon tényleg befejezi? Megszakítja vele a kapcsolatot?


Illetve miért fordult ilyesmi egyáltalán elő? Hisz semmi jelét nem láttam. Minden rendben van köztünk. Szerintetek? Miért csinálja ezt?


2015. máj. 24. 13:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Talán nem is fog megcsalni,de akkor is más puncija után epekedik.Ha becsületes pasi akkor előbb szakítani fog veled,de szerintem még ő sem döntötte el,hogy mit fog tenni.
2015. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Hát ez remek. Örvendek neki...
2015. máj. 24. 14:46
 13/27 anonim ***** válasza:

Bocs, kicsit fáradt vagyok és már számolni sem tudok. :D


Valószínűleg szeret, ha az elején olvasottakból indulok ki. Azt írtad mindig gondol rád, normálisan áll a dolgokhoz, nem távolodtatok el egymástól, stb...


Csak nyilván az lehet az oka a dolognak, hogy szexuálisan nagyon kívánja az új lányt és ennyi.

Mint mondtam, neked kell eldöntened hogyan kezeled a dolgot.

2015. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem őszinte veled,ez már elég ok,a szakításra!Nem tisztel,nincs értelme,hogy együtt legyél vele.
2015. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Szóval olyan ez az egész, mint a lutri. Vagy..vagy..
2015. máj. 24. 15:01
 16/27 anonim ***** válasza:

Nem akarsz te a dolgok elébe menni?

Bőven lenne okod a szakításra.

Biztosan fájna neked egy ideig,de talán ez lenne a legjobb megoldás.

Úgy képzelted,hogy ő lesz majd a férjed?

2015. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Igen, úgy. Ahogy ő azt, hogy én a felesége. Azért nem értem a kialakult helyzetet.


Ezért szakítani? Mármint durva ez az egész, de...nem csalt meg, velem van...

2015. máj. 24. 15:11
 18/27 anonim ***** válasza:

Beszéltetek arról,hogy majd valamikor összeházasodtok vagy ez csak a te képzeletedben van így.

Nem piszkálni akarlak,de a párok erről nem mindig gondolkodnak egyformán.

2015. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Persze, hogy beszéltünk erről. Különben nem írtam volna. Mindig komolyan áll a dolgokhoz. De ezek a sunyi húzások...titkolózások... Nem tudom hova tenni.
2015. máj. 24. 15:24
 20/27 anonim ***** válasza:

Amit neked mondott azt az agyával és a szívével mondta,ha a másik lány iránt csak azzal az egy szervével érez akkor ez a dolog elmúlhat egy idő után.

Próbálj te is jobban odafigyelni arra a bizonyos szervére hátha el tudod terelni a figyelmét a konkurenciáról.

2015. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!