Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség lenne emiatt szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne emiatt szakítani?

Figyelt kérdés

A párom nem hajlandó dolgozni. Én már egy második munkahelyre is beadtam a jelentkezésem iskola mellett, ö meg otthon ül. Emellett én végzem a teljes házimunkát. Most szociális lakásban lakunk, mert ha ö nem dolgozik, nem kapunk csak az én keresetemre albérletet. Vagyis, nem bírnám még azt is két személyre fizetni.

A házimunka elég sok, mivel nincs mosógép (nincs hely a mini albiban), mindent kézzel mosok.

Nem azért nem dolgozik, mert nincs hely, hanem mert nem akar.

A pénzemet meg beosztaná, meg folyton küld még plussz munkákra.


Szemétség lenne emiatt szakítani?


2015. máj. 25. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

Mégis mennyi idős, hogy nem veszi észre magát? Ha nem is dolgozik, legalább a házimunkában segítene... Persze emellett alap lenne, hogy keres munkát is.

Jogos, hogy szakítani akarsz vele. Szánalmas az ilyen életképtelen ember.

2015. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%
Küldd el dolgozni,ha nem óhajt őfelsége akkor lapát.
2015. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elég nehéz tud lenni manapság normális munkát találni, de ezek alapján ő még csak nem is próbálkozik, csak teljes mértékben kihasznál, élvezi hogy neki semmit nem kell tennie..


Egyedül azt nem értem, ezt hogyan hagyhatod.

2015. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha ekkora balek vagy, hogy hagyod magad kihasználni, akkor ki fognak... Dobd ki a francba, keress egy normálisat!
2015. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!