Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkoholprobléma! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholprobléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal pár hónapja vagyok együtt eddig nem tudtam hogy gondjai vannak az alkohollal viszont úgy látom hogy nem tudja hol az elég.Ha elkezdi akkor nem tudja abbahagyni.Nem állandóan iszik csak alkalmanként nemrég esküvőn voltunk és nagyon berúgott alig állt a lábán engem is beégetett a viselkedésével és saját magát is.Ez nekem nagyon betette a kaput.Szeretem de úgy látom szeret a pohár fenekére nézni még ha nem is látja be.


Nem tudom mit tehetnék hogy kevesebbet igyon.

Ő szerinte tudja hol az elég de szerintem aki egy bulin egész nap csak iszik az nem normális.


Tanácsokat várnék.Mert egyébkén jó ember nagyon is csak ez a piálás ne lenne néha.



2015. máj. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen ez nagyon nehez amig igazan sajat maga nem latja be az nem eleg hogy oszerinte tudja sajnos NEM tudja !!!!!

Nagyon nehez mondani akarmit is addig mig igazan nem tortenik valami es akkor belatja sajnos tapasztalatbol beszelek

Valaminek egyszer tortenni-e kell az elvono kura nem mindenkinel mukodik meglehet probalni de valoszinu nemfogja akarni mivel O szerinte tudja mi az eleg

2015. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan addig nem tesznek semmit, amíg nem történik nagyobb baj. Valószínűleg győzködhetnéd, úgyis azt mondaná, hogy nincs ezzel semmi baj. Próbálj vele beszélni, hogy a múltkori eset szégyent hozott mindkettőtökre, de szereted őt, és jót akarsz neki, mellette állsz majd, ha le akar szokni (és hangsúlyozd, hogy nem azt várod el tőle, hogy többé egy kortyot se igyon) stb. Mondd meg neki, hogy valószínűleg ő sem akarja azt, hogy az ivás miatt elveszítsen téged.
2015. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran iszik? Mindig ennyire nagyon berúg? Mert pl esküvőn ha olyan ember házasodott meg lehet én is berúgnék...nem úgy ,h ne tudjak magamról de megünnepelném az tuti.
2015. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
erdekes. en meg azt erzem hatranynak ismerkedeskor hogy nem vagyok nagy bulis es pias.
2015. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!