Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt már nem lehet tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már nem lehet tovább bírni. Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, 3 éve együtt élünk. Gyűlölöm ha a volt nőiről beszél, azt is ha akár megemlíti őket. Ma néztük a tv-t és vmi riporterre mondja, hogy ez a volt nője unokatestvére. Tegnap pakoltuk ki a gardróbot, kérdezem hogy most van valami baj, nagyon elhalgattál. Erre mondja hogy valami sátorról eszébe jutott hogy egy másik volt nőjével hol sátoroztak meg mittudomén. És ez csak 2. Szinte mindennap megcsinálja velem, pedig tudja hogy idegesít. Kiborít, ez van. Mit tegyek?
2015. máj. 25. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Hàt....nem èrtelek, szerintem ha van valakim az a múltjàva együtt a pàrom.
2015. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezeket a kis szösszeneteket nyugodtan megtarthatná magának. nem értem, miért hergel vele, ha egyszer tudja, hogy kiborulsz tőle.
2015. máj. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi lenne, hogyha nem kérdezgetnéd folyton ha elhallgat? Ahogy olvasom a probléma mindjárt a negyedére csökkenne.


Arról nem tehet, hogy eszébe jut valami. Azért hallgat el, mert tudja hogy nem akarod hallani. Erre te elkezded faggatni. Hazudjon vagy mit csináljon?

2015. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 omba ***** válasza:
Én is sokallom, de hát tényleg: ne kérdez olyat, amire nem bírod a választ.
2015. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg ha lelazulnál, és nem a saját birtoklási vágyadban élnél, máris egyszerűbb lenne. Miért vagy féltékeny? Nem bízol benne? Elégedetlen vagy magaddal?
2015. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!